Як і чим зайняти дитину? Частина 2

Пазли
1304

Пазли — це дуже цікаве заняття для малюків. Дитина може самостійно збирати зображення на протязі довгого часу, а ви можете займатися своїми справами. Але набагато цікавіше збирати пазли разом. Вони допоможуть розвинути дрібну моторику і уяву. Також, дитина вчиться ретельності і працьовитості.

Книги

Потрібно привчати дитину з самого дитинства любити книги. Якщо малюк полюбить читати, то тоді досить буде лише підбирати корисну і цікаву літературу для нього. Якщо вашій дитині не подобається сам процес читання, або ж їй важко читати, то читайте їй самі. Улаштуйтеся зручно на ліжку і читайте вголос, показуйте дитині картинки. Таким чином ви можете бути ближче до свого малюка і до його інтересів.

Смуга перешкод

Дитина любить активні ігри? Тоді запропонуйте їй створити і пройти справжню смугу перешкод. Для цього можна використовувати що завгодно, і де завгодно, ваша уява вам допоможе. Можна розкласти аркуші паперу, по яких дитина повинна пострибати, стіл стане відмінною перешкодою, під ним потрібно буде проповзти, а з великої коробки можна зробити тунель. Море веселощів і радості забезпечено!

Творчість

Займіться із своєю дитиною творчими заняттями. Наприклад малюванням, ліпленням та іншими цікавими заняттями. Тут вже треба вибирати те, що дитині більше до душі. Придбайте все необхідне і почніть творити мистецтво! І звичайно ж в процесі потрібно показувати дитині те, що ви бачите прогрес і хваліть її за це.