Як і чим зайняти дитину? Частина 1

Як і чим зацікавити дитину в наш час? Можна запропонувати дитині настільні ігри. Такий варіант завжди цікавий і безпрограшний. Найголовніше, що різноманітність таких ігор в наш час просто вражає. Знайти можна все, що може зацікавити, навіть ігри з озвученням.

chem-zanyat-rebenka (1)Вибираючи ігри, спирайтеся на інтереси і вік вашої дитини, а так само на кількість гравців. Дуже допоможе в самій грі, якщо вона буде розрахована на дві особи, в цьому випадку ви зможете скласти компанію своїй дитині і не треба буде шукати інших гравців. Але якщо грати в настільні ігри любить вся сім’я, то потрібно вибирати ігри, розраховані на багатьох гравців (так буде ще цікавіше дитині).

Настільні ігри — це завжди захоплюючий і цікавий процес. У захваті від гри будуть всі гравці, і дитина, і ви. Разом з тим малюк вчиться чомусь новому і розвиває свій інтелект.

Мультфільми

Природно, всі батьки бажають, щоб їх дитина менше дивилася телевізор, але повністю забороняти перегляд мультфільмів також не варто. Кольорові і яскраві мультики допомагають зайняти дитину на деякий час, поки батьки чимось зайняті. Головне вказати дитині на хороші і добрі мультфільми. В наш час є величезний вибір анімаційних фільмів, деякі мультики розроблені спеціально для розвитку дитини, які навчать дитину чомусь новому і простою мовою розкажуть про різні наукові факти. Намагайтеся підібрати цікаві і корисні мультфільми. Дивіться їх разом з дитиною і пояснюйте їй те, що відбувається, задавайте питання і тоді перегляд дійсно принесе тільки користь.