Як грамотно вибрати кондиціонер?

Кондиціонер потрібен не тільки влітку, а й в інші пори року для підтримки комфортного мікроклімату. Але, безумовно, в спеку його використовують частіше, і купувати кондиціонер приходить бажання ближче до літа. Даючи поради, як вибрати цю техніку, важливо відзначити, що вигідніше і простіше буде придбати його заздалегідь, а не в період наростання спеки. Цьому є кілька причин: більш низькі ціни, немає поспіху  і менш завантажений графік у хороших компаній, які займаються установкою кондиціонерів.

vybor-modeli-870x400На сайті спеціалізованого інтернет-магазину https://air-conditioner.ua/ ви завжди знайдете необхідну модель і вкладетеся у свій бюджет, бо там зібрані кондиціонери різного типу, різних виробників і на будь-який смак.

При виборі кондиціонера важливо розібратися з трьома основними факторами:

 

  • тип кондиціонера (важливо підібрати саме ту модель, яка буде відповідати особливостям і потребам приміщення);
  • вартість (висока ціна — не означає якість, потрібно вести пошук якісного кондиціонера відповідно до свого бюджету);
  • монтаж (хто і як буде встановлювати техніку).

Ваша покупка повинна бути заснована на ваших потребах, вподобаннях і побажаннях, а не на бажанні продавця. Тому потрібно обзавестися деякими знаннями щодо кондиціонерів і чітко окреслити собі ситуацію. Тоді ви зможете придбати саме те, що вам потрібно.

Якщо ви вибираєте кондиціонер для квартири або дачі — і в цілому відносно невеликого житлового приміщення — то ваш вибір буде між моноблоковими кондиціонерами і спліт-системами. У свою чергу, моноблочні кондиціонери підрозділяються на ще два типи: віконні та мобільні агрегати. Віконним типом вже майже не користуються, а встановити його — не проблема навіть для непрофесіонала.

Мобільні пристрої все ще в обороті і вони можуть стати чудовою альтернативою спліт-системі там, де її встановити не представляється можливим.

Другий варіант — це вже той самий кондиціонер, до якого ми звикли. Вони складаються з двох блоків — зовнішнього і внутрішнього. Поділ допомагає зменшити гучність роботи агрегату і зробити його естетично привабливим. Ці кондиціонери відмінно справляються з підтриманням бажаної температури в приміщенні.

Питання вартості завжди впирається в те, з якою метою ви купуєте кондиціонер і якого ефекту хочете досягти. Умовно їх поділяють на чотири цінові категорії:

 

  • те, що ні в якому разі не варто купувати;
  • варіант «дешево і сердито»;
  • середній рівень;
  • преміум-клас.