Як ефективно позбутися веснянок?

Веснянки – проблема світлошкірих і рудоволосих дівчат. Саме вони частіше за чоловіків хочуть позбавитися від веснянок і вважають це недоліком. Фахівці вважають, що з віком веснянки можуть збліднути і зменшитися. Але те, що від них потрібно позбавитися зараз, багатьох жінок штовхає на найрізноманітніші заходи. Як ефективно позбутися від докучливих веснянок?

веснушки-2-1024x514Поява веснянок на обличчі є наслідки сонячної активності. Заходи проти веснянок передбачають захист, в першу чергу, від сонячних променів. Влітку добре носити капелюх з широкими полями від сонця і наносити на шкіру на відкритих ділянок тіла захисний крем. Вибір крему повинен залежати від типу шкіри. Чим чутливіша шкіра, тим вищим повинен бути фактор захисту. Під сонцем небажано перебувати в період з 11 до 15 годин.

Як ще можна позбавитися від веснянок?

Інтенсивність пігментації шкіри пов’язана з раціоном. У нього потрібно включити вітаміни С і РР. Якщо веснянки набридають дуже сильно, можна звернутися до народних засобів або косметичних процедур.

Для відбілювання рук добре використовувати ванночки з кислим молоком, соком лимона. Обличчя можна відбілювати масками з огірка, ягід, лимона, петрушки з медом.

Боротися з веснянками можна відбілюючими засобами, за допомогою яких видаляються верхні шари шкіри, в яких розташовані веснянки. Недолік цього методу – підвищений ризик шрамоутворення.

Використовувати косметичні відбілюючі засоби потрібно обережно, оскільки багато містять ртуть.
До методів пілінгу відносять хімічний, лазерний і кварцовий. Ефективно використовують струм (діатермокоагуляція) і лікування рідким азотом (кріотерапія).