Як ефективно і приємно худнути, займаючись бігом?

Настає довгоочікувана весна, і жінки кидаються в боротьбу зі своєю вагою і фігурою, звичайно ж. Існує безліч методів, за допомогою яких можна скоректувати фігуру і скинути вагу. Але якщо ви хочете одночасно схуднути, не нашкодити своєму здоров’ю і не голодувати – займіться бігом. Як же ефективно скинути вагу за допомогою бігу?

kak-begat-chtoby-bystro-pohudet_7_1При пробіжках прискорюється серцебиття, обмінні процеси в організмі, витрата енергії збільшується в рази. Саме з допомогою бігу ви позбудетеся від зайвих кілограмів природним шляхом. Яким чином зробити свій біг приємним та ефективним для скидання зайвої ваги?

Вам не знадобитися ніяких фінансових витрат. Біг корисний для всіх, він бадьорить, приємний і ефективний. Необов’язково бігати на довгі дистанції і виснажувати себе до знемоги. Спокійно, нікуди не поспішаючи, слухаючи музику, можна домогтися набагато більше приємних результатів. Вибирайте той час пробіжок, який вам подобається і підходить більше. Але врахуйте, що саме ввечері кількість гормонів, які відповідають за фізичну підготовку, підвищується у декілька разів. Не йдіть на пробіжку ситою або навпаки голодною. Це тільки нашкодить.

Слідкуйте за своїм пульсом. Для початківців ідеальний пульс — 120 ударів у хвилину. Робіть розминку перед пробіжкою і розтягуйте м’язи. Взуття для занять бігом вибирайте за кількома критеріями: воно повинно «дихати», що б ваші ноги не потіли; кросівки повинні добре фіксувати ногу і володіти здатністю до амортизації; підошва взуття повинна бути ребристою і вологостійкою.

Не менш важливою залишається музика. Вибирайте її по своєму смаку, але для ранку все таки підійде енергійна музика, яка не викликає сонливості, для вечора можете підібрати щось спокійніше.