Як допомогти заплутаному волоссю?

Відсутність об’єму волосся є проблемою для багатьох жінок. Найчастіше вони скаржаться на сухі і пошкоджені кінчики волосся. Після навіть несильного вітру, дощу або неправильного догляду, волосся починає виглядати погано. Краще рішення цієї проблеми полягає в роботі над регенерацією і зміцненням волосся. В результаті, воно буде менш схильним до пошкодження.

kak-raschesat-ochen-zaputannye-volosy-360x271Існують прийоми, за допомогою яких ви можете значно зменшити заплутування волосся.

Вже на стадії миття волосся слід враховувати їх специфіку. Власниці заплутаного волосся повинні робити ставку, в першу чергу, на шампуні без додавання сильних миючих засобів. Органічні шампуні із живильними компонентами найкраще підходять для проблемного волосся. Гарна ідея також полягає в чергуванні двох видів шампунів. Під час миття голови приділяйте увагу кінчикам локонів і застосовуйте поживні речовини, які захищають їх від агресивного впливу шампунів.

Не менш важливою для волосся є належна їхня сушка. На жаль, не існує ідеального методу, тому що волосся по-різному реагують на тепле повітря фена. Універсальна порада — сушити волосся у напрямку їх росту. Таким чином, ви закриваєте кутикулу, що дозволяє волоссю залишатися більш гладкими. Також бажано робити повітря фена більш-менш прохолодним. Якщо у вас є така можливість, користуйтеся фенами з іонізацією. Це може значно поліпшити зовнішній вигляд волосся.

Правильне харчування і зволоження має вирішальне значення в боротьбі із заплутаним волоссям. Найкраще справляються кондиціонери і маски, які не тільки борються з їх надмірною сухістю, а й прискорюють регенерацію і живлять. Компоненти цих косметичних продуктів мають пом’якшуючі властивості, іншими словами, ці речовини підтримують адекватну гідратацію волосся. Наприклад, натуральні олії. Вони допоможуть не тільки позбутися від надлишкової сухості волосся, але і полегшать навантаження на нього, борючись з проблемою заплутування. Багато косметичних засобів для волосся містять натуральні олії. Також в боротьбі із заплутаним волоссям допоможуть кондиціонери, які непотрібно змивати. Таку косметику потрібно залишати на волоссі без ополіскування, так як вона допомагає зміцнити коріння волосся. Кондиціонер без змивання потрібно наносити на вологе волосся, а потім висушити. Однак, пам’ятайте, про помірне використання такої косметики, щоб потім не боротися з надмірною жирністю волосся.