Як допомогти чоловікові стати багатим і успішним?

Головну причину того, чому ваш коханий чоловік до сих пір не розбагатів, слід шукати в красиво оформленій сімейній спальні. Адже саме потужна сексуальна енергія жінки є основним ресурсом для поступового накопичення необхідних матеріальних благ.

4353467767Поки жінка не перестане відчувати роздратування і невдоволення коханим чоловіком, гроші у ваш затишний і упорядкований будинок не прийдуть. Потрібно пам’ятати, що чоловік може добитися висот тільки в тому випадку, якщо постійно отримує підживлення від рідної людини.

Так що для початку потрібно ненадовго відкинути думки про гроші і постаратися виділити час на самий цікавий і захоплюючий відпочинок. Головне завдання жінки — відволікатися від суєти, вчитися радіти життю, а також захоплюватися новими ідеями. Таким чином, хранителька домашнього вогнища зможе накопичити сексуальну енергію.

Наступний етап — це передача енергії коханому чоловікові. Стимулом до дії для чоловіка стане зацікавленість в ньому коханої жінки. Відчувши ваш сексуальний інтерес, чоловік пожвавиться, так як у нього нарешті з’явиться ще більша потреба доводити дружині, що саме він є для неї найбільш гідним партнером. В цей час жінка повинна підтримувати прагнення чоловіка бути кращим, а також хвалити за досягнення та успіхи.