Як домогтися густих брів в домашніх умовах?

Брови виконують кілька функцій. Вони запобігають потраплянню різних шкідливих часток в очі, з їх допомогою людина висловлює свої емоції. Тому багатьом вкрай важливий їх зовнішній вигляд. Доглянуті брови надають і вигляду доглянутий вигляд, а недоглянуті навпаки — неохайний, навіть якщо при цьому у вас якісний макіяж.

 

 

Багато дівчат в недавньому минулому, щоб підкреслити красу свого обличчя або урізноманітнити свою зовнішність, робили брови дуже тоненькими і вигадливої ​​форми. В даний час повернулася мода на густі і темні брови, види форм брів бувають найрізноманітнішими. Представниці прекрасної статі роблять всі зусилля, щоб добитися цього, але повернути густоту не так то й просто. Якщо це фінансово важко, то тут на допомогу приходять секрети поліпшення брів народними засобами.

 

 

brovi1

Необхідно щодня причісувати брови за допомогою спеціального гребінця. Якщо ж немає можливості його придбати, то можна використовувати жорстку зубну щітку. Спочатку гребінцем потрібно проводити проти росту волосся, потім вздовж, як би пригладжуючи їх. Цей своєрідний масаж допомагає поліпшити циркуляцію крові, що сприяє прискоренню зростання волосків і сприяє видаленню відмерлих. Для поліпшення ефекту можна використовувати різноманітні масла, вони допомагають оздоровити брови, надати їм доглянутого вигляду. Добре допомагає для росту масажування брів подушечками пальців, заодно такі дії носять заспокійливий характер, допомагають зняти напругу.

 

 

Різноманітні маски і компреси також допомагають бровам оздоровитися, живлячи їх вітамінами. При змішуванні лляної, касторової і оливкової олії виходить суміш, яку накладають на брови на невелику кількість хвилин, можна для кращого ефекту накрити брови пергаментним папером і згорнутим рушником.

 

 

Хороший компрес виходить при використанні алкогольних напоїв, він посилює ріст волосся. Як компонент підійде ром або коньяк, який змішують з будь-якою олією і накладають на брови десь на півгодини, але не більше.

 

 

Найкращий компрес для густоти брів — вітамінний. При його виготовленні змішують два види олії, що містить вітамін А і Е і рясно наносять на брови.

 

 

Чудова маска з нагідок також сприяє посиленому росту. Необхідно цю траву залити горілкою в рівній пропорції і дати настоятися протягом доби. Після цього наносити на брови і тримати близько години.