Як догодити з подарунком свекрусі?

Що подарувати, а що ні в якому разі не варто підносити іменинниці? Адже подарунком можна не тільки потішити, але і засмутити, а то і зовсім потрапити в халепу. Якщо ви збираєтеся купувати подарунок свекрусі, постарайтеся заздалегідь довідатися про її бажання на цей рахунок. Що вона хоче отримати в якості презенту? Зазвичай жінки знають чого хочуть і чітко позначають цілий список бажаних подарунків.

600x401_0_7a37ad87f4ab85b2248be8bdec36f58f@800x534_0x59f91261_4921718071381417993Косметика або духи?

Якщо свекруха мовчить, як партизан, і просить зробити вибір вам самій, купіть набір хорошої косметики. Такий подарунок завжди виявиться потрібним і іменинниця йому точно зрадіє. Дорогі парфуми теж стануть бажаним подарунком, але тут дуже важливо знати смакові уподобання свекрухи.

Не даруйте свекрусі крем від зморшок!

Подарунок свекрусі на день народження вимагає особливо ретельного вибору. Небажано дарувати туалетні приналежності: гелі, мило, шампуні. Свекруха може неправильно витлумачити цей інтимний презент, який натякає на її неохайність. Не варто також дарувати крем від целюліту і зморшок. А ось засоби по догляду за волоссям у вигляді лаку, пінки, мусу, гелі — стовідсоткове попадання в точку, оскільки кожна жінка, в якому б віці вона не перебувала, всіма силами прагне надати своїй шевелюрі надзвичайно привабливий вигляд.

Подарунки на всі випадки життя

Універсальними подарунками стануть фоторамки, дрібниці для прикраси інтер’єру у вигляді невеликих статуеток або вазочки. Але ось картини, особливо ті, які відрізняються своєю громіздкістю, дарувати не варто. З таким подарунком дуже легко потрапити в халепу. Можливо іменинниці більше припаде до душі картина із зображенням корабля і зовсім не сподобається натюрморт або зображення давньогрецької богині.

У будь-якому випадку, вибираючи подарунок  для свекрухи, слід спиратися не на свою особисту думку, а вибирати щось середнє, те, що може сподобатися і стати в нагоді жінці напевно. Не даруйте труси, бюстгальтер, колготки і рушник. Подаруйте свою увагу, красиву листівку і корисний презент. Не забувайте про квіти! Іноді і такого ароматного подарунка вистачає для того, щоб зробити іменинницю нехай і тимчасово, але абсолютно щасливою.