Як доглядати за жирною шкірою обличчя?

Жирна шкіра не виглядає особливо привабливою і часто приносить проблеми своїм власницям. На жирній шкірі косметика погано тримається, майже завжди є відчуття ніби шкіра брудна, та ще й висипання додають певних проблем. Усього цього можна уникнути, плюс стабілізувати стан шкіри настільки, що по відчуттях і зовнішньому вигляду вона буде більше нормальною, ніж жирною.

Без названия (7)Креми

Крем необхідно наносити двічі на день. Обраний крем повинен мати м’яку, легку, текстуру, він не повинен бути щільним і жирним. Наноситься крем тільки на очищену за допомогою щадних засобів шкіру обличчя.

Умивання

Жирна шкіра постійно відчуває стреси спровоковані самою фізіологією, бо за цим типом шкіри потрібно дуже ніжно доглядати, буквально ввічливо. В жодному разі не потрібно мити обличчя не призначеними для цього засобами, тобто брати гель для душу чи звичайне мило — не можна. Навіть якщо вам здається, що так шкіра очищається краще — це помилкове припущення, зовні дійсно зніметься шар жиру, але він повернеться назад, спровокувавши появу прищів. Краще зробіть для цих цілей міцелярну воду, або купіть спеціальну пінку для вмивання. Так ви гарантовано приберете масу проблем зі своєї шкіри.

Глибоке очищення

Крім кремів є також пілінги, скраби, маски та багато іншого. Вам потрібно, підбирати ті засоби, що орієнтовані саме на ваш тип шкіри.

Але крім цього є певний нюанс, вам не варто використовувати пілінги і скраби занадто часто, частіше ніж раз в тиждень і не можна використовувати їх при виникненні будь-яких запальних процесів на шкірі. В протилежному випадку ви будете раз за разом травмувати шкіру.

Окремо варто розглянути маску. Чомусь власниці жирної шкіри уникають живильних масок, а даремно, це, мабуть, одні з найбільш ефективних масок для жирного типу шкіри, бо вони відновлюють баланс внутрішніх шарів епідермісу, також вони дарують обличчю красивий здоровий колір.

Тоніки і міцелярна вода

Тоніки і міцелярну воду можна використовувати замість кремів відразу після вмивання, вони знімуть стягнутість шкіри, трохи тонізують її. За умови, що міцелярна вода на оліях, ви можете замінити нею і процес умивання. Тільки враховуйте, що якщо ви миєте обличчя двічі в день, ввечері обличчя потрібно вмивати пінкою, а для ранку підійде міцелярна вода. Використовувати її на постійній основі не слід, вона не зніме весь бруд з обличчя.

Заходи екстреного і кардинального впливу

Досить популярними стали дігтярне мило, саліцилова кислота і борний спирт. Що з цього можна використовувати і як?

Дігтярне мило насправді дуже добре допомагає боротися з жирністю шкіри, також як і борний спирт. Тільки от при частому їх застосуванні можна досягти жахливих результатів, верхні шари епідермісу просто потоншають і шкіра стане зневодненою, а значить буде лущитися, але при цьому запальні процеси припиняться лише на деякий час. Тому використовувати подібні засоби потрібно не часто і тільки в період якихось гормональних потрясінь.

Саліцилова кислота не дає швидких результатів, зате вона має м’який вплив і тому не зіпсує шкіру навіть при щоденному використанні, хоча і її потрібно використовувати своєрідними циклами, наприклад, тиждень користуватися, а тиждень відпочивати від кислоти.