Як доглядати за волоссям влітку?

Літо — дуже важкий час для нашого волосся: сонце, солона вода, поривчастий вітер. Як правильно доглядати за волоссям, щоб воно завжди мало привабливий зовнішній вигляд?

волосамиУ літню пору волосся може легко стати грубими і матовими. Кінці волосся можуть розшаруватися і почнуть ламатися набагато швидше, ніж в інші сезони. Причиною цього є сонячна радіація, яка пошкоджує кератин — будівельні блоки волосся. Тим не менш, ви можете цьому запобігти! Серед лікувальних процедур по догляду за волоссям зверніть увагу на екранування. Завдяки екрануванню внутрішня структура волосся залишиться  зволоженою і захищеною від згубного впливу зовнішнього середовища. В цілому, вид догляду за волоссям повинен залежати головним чином від того, що ви маєте намір робити в літній час. Проте, незалежно від цього фундаментального принципу, догляд за волоссям перед виходом на вулицю або відпусткою обов’язковий.

Перед від’їздом на курорт, особливу увагу слід звернути на зволоження і живлення волосся. Кращий спосіб отримати бажаний ефект полягає в регулярному змазуванні волосся по всій довжині. У цій категорії, є широкий спектр продуктів, починаючи від натуральних олій і закінчуючи додатковими поживними речовинами. Відмінний вибір для волосся — арганова олія, яка допомагає боротися з лупою, покращує стан волосся і зволожує суху шкіру голови. Крім того, можна також використовувати кокосову олію, яка діє як інтенсивна маска для волосся. Вона зволожує, запобігає випаданню волосся, попереджає розсічення кінчиків і допоможе в боротьбі з набридливої ​​лупою.

Весь секрет догляду за волоссям міститься у зволоженні. Цей процес необхідно повторювати два-три рази на тиждень. Кращий спосіб полягає в застосуванні рослинної олії по всій довжині волосся на ніч. Щоб захистити постільну білизну можна використовувати рушник або спеціальну шапочку для голови. Таким чином, поживні речовини краще проникають у волосся і шкіру голови. Якщо з різних причин ви не можете використовувати олію в нічний час, то необхідно наносити її як мінімум за одну годину до миття голови. Після закінчення закінчення часу, волосся потрібно ретельно вимити теплою водою і шампунем. І, нарешті, бажано застосовувати улюблений кондиціонер, який ви звикли використовувати кожен день.