Як доглядати за віями?

Довгі, густі і блискучі вії – справжня прикраса жіночого обличчя, яка здатна зробити погляд глибоким і таємничим, підкреслити відтінок і форму очей. Для того, щоб вії виглядали чудово, за ними необхідний грамотний комплексний догляд, який цілком легко можна здійснити і в домашніх умовах.

 
Без названия (57)В першу чергу, слід знати, що краса і здоров’я починаються зсередини. Без правильного харчування ні волосся, ні брови і вії, ні шкіра, ні нігті не будуть міцними і сильними. Проблеми з віями, які полягають у їх ламкості і випадінні вказують на нестачу в організмі вітамінів А, В, Е, Р. Виправить ситуацію регулярне включення в раціон яєць, риби, зелені, яловичини, свіжих фруктів та овочів.

 
Комплексний догляд за віями включає в себе і процедури, спрямовані на їх зволоження. З цим завданням відмінно справляються натуральні олії: реп’яхова, мигдальна, касторова, з виноградних кісточок. Нанесення декількох крапель одного з вищенаведених засобів на ніч дасть можливість посилити блиск вій і забезпечить їм необхідне живлення.

 
Велика частина представниць прекрасної статі для щоденного макіяжу використовують туш для вій. Перш ніж її придбати слід переконатися в її свіжості, наявності вітамінів і поживних речовин у складі, відсутності різкого неприємного запаху.

 
Ну і, безумовно, ні в якому разі не можна забувати про ретельне очищення вій і шкіри обличчя перед сном.

 
На сьогоднішній день сучасні виробники пропонують інноваційні засоби по догляду за віями, використання яких у домашніх умовах гарантує отримання професійних результатів.