Як доглядати за сухою шкірою обличчя?

Суха шкіра часто виглядає нездоровою, але при грамотному підході до догляду за нею можна вирішити цю проблему і довести всьому світу, що суха шкіра — ідеальна, довівши її до гладкого фарфорового стану.

Uhod-za-suhoy-kozhey-litsaКреми

Для сухої шкіри потрібно підбирати два типу крему, з легкою текстурою і з жирною важкою текстурою. Легкі креми наносяться під макіяж в першій половині дня, а жирні вже після зняття макіяжу на ніч. Такий підхід може забезпечити відновлення понівеченої макіяжем і поганою екологією шкіри, і відповідно додасть обличчю свіжий вигляд, рум’янець та додасть їй трохи тонусу.

Умивання

Так як шкіра вже суха, її не рекомендується пересушувати додатково, хоча суха шкіра більше всіх інших потребує очищення. Для грамотного догляду варто підібрати спеціальне мило для сухої шкіри, а от різноманітні пінки для вмивання можуть не підійти. Слідкуйте також за тим, щоб після мила не виникало неприємних відчуттів. Один раз в тиждень шкірі можна дати відпочити, умивши обличчя не з милом, а рослинною олією.

Глибоке очищення

Суха шкіра дуже тонка, але ніжною її не назвеш. Тому очищення за допомогою пілінгів і скрабів необхідне, і не рідко, а два рази в тиждень Під час глибокого очищення, потрібно дотримуватися певного алгоритму.

Вам потрібно:

 
1. Використовувати розм’якшуючу маску.
2. Пілінг для зняття огрубівшого шару епідермісу.
3. Скраб для шліфування шкіри обличчя.
4. Поживна або зволожуюча маска.

Тоніки і міцелярна вода

Такі легкі водянисті засоби рекомендовані власницям сухої шкіри в якості постійного заходу впливу, але тільки влітку і на шкіру без макіяжу. Використовувати їх можна коли завгодно і скільки завгодно. Проте з одним уточненням, добре вивчіть склад вибраних вами засобів — там не повинно бути спирту, або повинна бути ну дуже маленька його концентрація.

Заходи термінового впливу

Так як суха шкіра не повинна ні в якому разі пересушуватися, потрібно використовувати в якості екстрених заходів порятунку від тих же прищиків тільки легкі кремові засоби із заспокійливою і бактерицидною дією. Все інше має бути під забороною.