Як доглядати за собою вагітній жінці?

Будь-яка жінка, яка вже була вагітною або перебуває в очікуванні дива, прекрасно розуміє про всю серйозність цього цікавого стану і важливість догляду за собою. Але, на жаль, сьогодні дуже мало жінок по-справжньому знають, що таке вагітність і як насправді правильно здійснювати догляд за собою в цей період. Хороша новина в тому, що сучасні експерти в галузі медицини, не тільки розповідають, але і дають пару-трійку корисних порад про те, що можна робити під час вагітності, а від чого на цей час краще відмовитися.

uhod-za-telom-pri-beremennostiІнструкція по догляду за своєю зовнішністю для вагітних:

1. Перше і, мабуть, найголовніше, чому дійсно варто приділити увагу під час очікування свого первістка — це максимально комфортна нижня білизна, тому що вкрай складно передбачити заздалегідь яку саме форму приймуть груди жінки протягом 9 місяців. Перш ніж думати про те, який бюстгальтер купувати, здійснюючи годування грудьми малюка, варто купити кілька звичайних пар спідньої білизни для вагітних, не поспішаючи зі спеціальними відкритими моделями.
2. Для того, щоб на животі, сідницях і ще в деяких вразливих місцях не з’явилася велика кількість розтяжок, лікарі рекомендують з перших тижнів вагітності ознайомитися з тим, що з себе представляє харчування під час вагітності і суворо дотримуватися всіх його принципів. Корисно буде і приймати спеціальні вітамінні комплекси, які допоможуть підтримати волосся, нігті і шкіру в гарному стані.
3. Два рази в день (вранці і перед сном) слід змащувати легкими масажними рухами молочні залози спеціальним вітамінним кремом.
4. Окрему увагу варто звернути на зуби під час вагітності, тому що вони стають більш крихкими ніж зазвичай. Щоб підтримати їх в хорошому стані, найкраще збільшити споживання вітаміну С і кальцію (більше вживати продуктів з цими мікроелементами) або заповнювати їх запас за допомогою медикаментозних препаратів. До речі, стоматологи також рекомендують здійснювати гігієну порожнини рота не тільки два рази на день, а й кожного разу, як тільки був закінчений прийом їжі.
5. За словами лікарів, вкрай небажаним буде споживання великої кількості цукру і всього того, де він міститься. Також варто мінімізувати у своєму звичному раціоні і шкідливі газовані напої, шоколад, тістечка і т. д.

Гігієна займає одне з головних місць в догляді за собою під час вагітності. Потрібно думати і про те, що скоро потрібно буде стежити і за дитиною. Варто привчити себе мати завжди при собі вологі серветки для малюків.

Використовуйте правильні засоби для догляду під час вагітності, любіть себе, а головне — більше посміхайтеся! Адже в цей період всі жінки прекрасні, як ніколи.