Як доглядати за штучною ялинкою?

Вибір на користь пластикової ялинки робиться тисячами людей щорічно. Вибір цей очевидний, адже штучні дерева довго служать, відмінно виглядають і коштують дешевше, ніж натуральні ялинки. Крім того, штучні дерева допомагають щорічно зберігати природні лісові багатства, рятуючи їх від вирубки. Однак за штучними деревами потрібен певний догляд. Здійснити його зовсім не важко, а невелика увага, приділена штучній ялинці, допоможе продовжити термін її експлуатації і зберегти ідеальний зовнішній вигляд протягом всього цього часу.

maxresdefault (7)Поради по догляду за штучними ялинками

Щоб пластикова ялинка залишалася симпатичною пухнастою красунею протягом багатьох років, слід докласти трохи зусиль. Основне завдання власника такої ялинки — зберегти її хвою в повному складі і не дати їй втратити первісний насичений колір. З одного боку, догляд за ялиною полягає у своєчасному розбиранні, упаковці і зберіганні де-небудь в коморі або на антресолях. Але кілька додаткових маніпуляцій тільки поліпшать стан ялинки.

Отже, як доглядати за штучною ялинкою правильно?

 

  • Найпростіше придбати в інтернет-магазині ялинку з розбірною конструкцією. Монолітне дерево складніше зберігати, і навіть, якщо власник знайде для неї місце, вона незмінно буде припадати пилом і м’ятися. Дерево вище 1 м має чималу вагу, в зібраному стані пересувати його не дуже зручно. Розкладну ялинку зручно зберігати в спеціальній коробці. Якщо голочки помнуться, їх можна розправити рукою. В особливо складних випадках застосовуються спеціальні відпарювачі або пар від звичайної праски. Тут головне не переборщити з температурою, інакше, голочки ялинки можуть деформуватися.
  • Періодично протирайте гілки дерева. Після того, як ви вирішили придбати ялинку в інтернет-магазині, вам її доставлять, і вона буде в ідеальному стані. Після того, як дерево буде стояти кілька тижнів в приміщенні, його слід очистити від пилу, а потім прибрати в коробку. Якщо ви зберігаєте ялинку в пакеті або коробці, то перед складанням її можна не протирати. Таким чином, чистка ялинки повинна проводитися 1 раз на рік. Звичайно, любителі чистоти можуть і частіше наводити чистоту на гілках ялинки, гірше їй від цього не стане.
  • Звичайні ялинки без додаткових елементів можна мити і під проточною водою. Якщо ж до дерева додаються вбудовані світлодіодні елементи, контакт з вологою неприпустимий. Просто протирайте гілки м’якою ганчіркою від пилу.
  • Металевий каркас після довгого перебування у вологому приміщенні, може заіржавіти На жаль, врятувати каркас від іржі практично неможливо, але навіть в такому стані ялинка прослужить ще кілька сезонів.

У спеціалізованому інтернет-магазині можна знайти і вуличні ялинки, дуже високі, до 21 м. До них практично завжди додається металевий каркас і не виключено, що він може заіржавіти. Щоб продовжити термін служби такого дерева, рекомендується обробляти металеві частини антикорозійними складами і звести до мінімуму контакти з рідинами.

Найкраще проконсультуватися з фахівцями в магазинах перед тим, як зробити вибір на користь тієї чи іншої інтер’єрної, або вуличної ялинки. Залежно від місця встановлення майбутнього дерева, слід підбирати певні характеристики конструкції і матеріалів, з яких вона виготовлена.

Обов’язково продумайте, де будете зберігати свою новорічну красуню, адже від умов зберігання безпосередньо залежить те, наскільки добре ялинка буде виглядати і як довго прослужить.