Як доглядати за шкірою рук у зимовий період?

Читайте рекомендації, які допоможуть зберегти красу ваших рук у холодний зимовий період.

 
6-samyh-jeffektivnyh-sovetov-po-uhodu-za-kozhej-ruk-zimoj-0Організм кожної людини відчуває певні труднощі з настанням зими. Волосся страждає від опалення в приміщеннях, губи часто тріскаються, а шкіра рук обвітрюється.

Однак, якщо знати, як правильно протистояти примхам природи, то уникнути негативного впливу буде зовсім нескладно. Про те, як захистити шкіру рук від негативного впливу в зимовий період, мова піде нижче.

 
Щоб захистити шкіру рук від сухості і появи тріщин на її поверхні, необхідно привчити себе користуватися зволожуючим кремом для рук кожного разу, виходячи з дому.

На думку лікарів-дерматологів, зволожуючий шар відіграє захисну роль, оберігаючи шкіру рук від згубного впливу низьких температур. Вибирайте ефективний зволожуючий крем хорошої якості.

У тому випадку, якщо руки все-таки постраждали від морозу, то на допомогу, знову ж прийде зволожуючий крем. Перед сном необхідно ретельно обробити ним руки і для досягнення максимального ефекту надіти тканинні рукавички. Ефект, досягнутий вже до ранку, виправдає навіть найсміливіші очікування.

Коли жінку турбує почервоніння, що з’явилося на шкірі рук в зимовий час, та не варто вдаватися сумувати, адже дана проблема також досить легко і оперативно вирішується. Якщо зазначений дефект з’явився внаслідок обвітрення шкіри рук, то необхідно обробити її із застосуванням крему, до складу якого входить шовковий протеїн.

 
Якщо ж мова про обмороженні не йде, але почервоніння і мікротріщини все таки з’явилися, то відмінним засобом для підтримки шкіри стане крем з екстрактом обліпихи. Такий крем не тільки допоможе швидко зняти роздратування, але і надасть ефективну допомогу в очищенні шкіри.

Рідке мило виконує ефективну очистку шкіри рук завдяки тому, що структура такого мила дозволяє йому краще проникати в шкіру. Навіть якщо людині більше подобається щадне, але тверде мило, на зиму його все одно варто замінити рідким.

 
Очищення шкіри рук можна виконувати не тільки за допомогою косметичних засобів фабричного виробництва, але і за допомогою різних скрабів, виготовлених в домашніх умовах.

Використовуючи будь-яку з порад, описаних в цій статті важливо розуміти, що позитивний результат настане тільки в тому випадку, якщо використовувати необхідну міру регулярно, в ідеалі — на постійній основі.