Як доглядати за шкірою навколо очей?

Правильний догляд за шкірою навколо очей допоможе продовжити її красу і молодість. Шкіра тут дуже ніжна і чутлива. Товщина її не більше 0,5 мм. Крім цього, шкіра навколо очей практично не має сальних залоз і великих м’язів, що підтримують її пружність. Саме тому вона дуже швидко втрачає свою еластичність.

6500Неправильне нанесення крему на ніжну шкіру повік може розвинути відчуття сильного дискомфорту. Багато жінок пов’язують це з недостатньою якістю косметичного засобу. Насправді 90% всіх проблем виникають через надмірне нанесенням крему. Перевантаження шкіри ним уповільнює метаболічні процеси і перешкоджає нормальному диханню шкіри. В результаті може виникнути подразнення, нерідко з’являються набряки.

Щоб не переборщити з кількістю крему, для початку необхідно видавити його на тильну сторону долоні і розбити пальцями, а потім тільки нанести на шкіру повік. Для перестраховки через 20-25 хвилин надлишки крему можна промокнути серветкою. Так як шкіра має обмежену поглинаючу здатність, всі корисні речовини за цей час вберуться, а на поверхні залишаться тільки емульгатори, що потребують видалення.

Будь-який косметичний засіб необхідно наносити в правильному напрямку. Легкі рухи подушечками пальців слід здійснювати від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, по нижній повіці до перенісся. Всі дотики до шкіри повинні бути злегка погладжуючими.