Як доглядати за ортопедичним матрацом?

Придбання ортопедичного матраца часто пов’язане з великими витратами. Адже по-справжньому зручні вироби, що володіють лікувальним ефектом, не можуть коштувати дешево. Але заради гарного самопочуття і здорового хребта багато наважуються на таку покупку.

1429038678_1768971Кожному хочеться, щоб ця спальна приналежність служила якомога довше і зберегла свій первісний вигляд. Як цього добитися? У цій статті будуть дані деякі поради по догляду за пружинними і безпружинними матрацами, а також рекомендації по вибору.

До речі, за адресою https://mebel.net.ua/matracy/ ви можете придбати якісні матраци за найнижчими цінами.

Швидше за все, в місці придбання матраца вам запропонували купити наматрацник — чохол, який покриває всю поверхню виробу. На цій деталі бажано не економити. Наматрацник захистить ортопедичний матрац від пилу, плям, вологи та ыншого. Ви регулярно будете прати чохол в пральній машині, а сам виріб буде завжди залишатися чистим. Тканинне покриття матраца також піддається чищенню.

Ось основні поради по догляду:

 

  • Для очищення виробу від пилу регулярно пилососьте його насадкою для м’яких меблів;
  • Для видалення плям нанесіть на проблемну область засіб для чищення, потріть губкою і промокніть сухою тканиною. Висушіть за допомогою фена або природним шляхом;
  • Щоб уникнути неприємних запахів провітрюйте виріб на свіжому повітрі;
  • Раз в 4-5 тижнів перевертайте матрац, щоб зберегти його початкову форму.

Застереження:

 

  • Не допускайте глибокого проникнення вологи;
  • Не стрибайте на пружинному матраці;
  • Не застосовуйте постійно тільки одну сторону виробу, щоб сидіти. Це призведе до спотворення поверхні.

Як вибрати зручний матрац?
Продається багато якісних ортопедичних виробів, але який з них підійде саме вам? Найкращий спосіб — це полежати на ньому в магазині, покрутитися, як зазвичай уві сні, полежати на боці, на спині. Якщо зручно і не хочеться вставати, значить, цей матрац для вас.

Слід враховувати також такі фактори, як ваш вік, вагу та стан здоров’я. Наприклад, занадто м’які поверхні можуть призвести до проблем з хребтом, особливо у людей, які мають зайву вагу і маленьких дітей. Але не варто впадати в крайнощі, жорсткі вироби теж можуть не підійти. Якщо ви страждаєте на захворювання хребта, краще проконсультуйтеся з ортопедом.