Як доглядати за нормальною шкірою обличчя?

Нормальна шкіра обличчя — з усіх сторін ідеальна, у неї мінімум проблем, переважно здоровий колір і взагалі наявність усіх тих благ про які тільки може мріяти жінка. Який же догляд їй необхідний?

66644Підбір косметики та крему

Насправді, головне у догляді за такою шкірою — підбирати косметику тільки для свого типу шкіри. Якщо ж ви будете підбирати, наприклад, крем для сухої шкіри, то у вас шкіра перейде до іншого типу, до жирного і навпаки. Звичайно перехід буде формальним, але шкіру доведеться досить довго відновлювати після такого.

Глибоке очищення

Окремої уваги заслуговує глибоке очищення шкіри. Тоді як інші типи шкіри вимагають якогось конкретного графіка, нормальний тип шкіри повинен очищатися лише за необхідності, а це зазвичай один раз в два тижні.

У яких випадках необхідно вдаватися до скрабів і пілінгів?

 

  • якщо колір шкіри стає сіруватим;
  • якщо місцями шкіра починає лущитися;
  • якщо шкіра стала неприємною на дотик.

В яких випадках потрібно вдаватися до використання масок?

 

  • якщо ви помітите, що шкіра змінює колір;
  • якщо крем вбирається миттєво;
  • якщо шкіра просто погано виглядає і вам не подобається.

Умивання

Так як нормальну шкіру зіпсувати складно, вмивати її можна як жорсткими засобами на зразок звичайного мила, так і щадними пінками. Не варто використовувати на нормальній шкірі надміру щадні засоби, так як великий відсоток бруду вони не зможуть очистити і дадуть основу для появи акне і чорних крапок.

Екстрені заходи

Нормальна шкіра рідко відчуває по-справжньому серйозні проблеми з тими ж прищами, тому рекомендується застосовувати заходи точково.