Як доглядати за нарощеними нігтями?

Щоб нарощені нігті радували протягом всього «терміну придатності», потрібно забезпечити їм належний догляд. Почати здійснювати його потрібно з перших секунд після нарощування.

1-1Правила догляду

Догляд за нарощеними нігтями зводиться до дотримання наступного комплексу правил:

 

  • Протягом мінімум 24 годин після нарощування не можна допускати контакту рук з водою і відвідувати сауну. Нігті потрібно зміцніти, вони поки нездатні без наслідків винести температурні перепади. Крім того, через їх підвищену ламкість не варто махати руками та стукати нігтями по клавіатурі. Через кілька днів, коли штучні нігті зміцніють, вам почне здаватися, що вони ваші рідні.
  • Своєчасно проводьте корекцію — кожні 3 тижні. За цей термін виростають свої нігті, в результаті чого нарощені нігті збільшуються в довжину і починають утримуватися лише на кінчиках нігтів. Можливе ламання та відшарування. Тому треба покривати їх підібраним майстром матеріалом. Якщо вас цікавить корекція нарощених нігтів, то радимо перейти за даним посиланням https://www.365studio.ua/ru/korrekciya-naroshhennyh-nogtej-kiev/ вже зараз.
  • Коригуючи форму нігтів, не використовуйте ножиці та кусачки. Застосовуйте пилки та полірувальники.
  • Відмовтеся від апаратного манікюру — він послаблює нарощені нігті.
  • Регулярно користуйтеся косметичними оліями для кутикули. Це корисно не тільки для кутикули, а й для нігтів — вони збагачуються вітамінами та мінералами й міцніють.
  • Не зловживайте клеєм при поломці нігтя. Припустимо скористайтеся ним на кілька днів. Але потім потрібно обов’язково відвідати майстра. Ще краще — обмотайте пошкоджений ніготь пластиром і відразу зверніться за спеціалізованою допомогою.
  • Уникайте впливу на нігті контрастних температур — миття рук після повернення з вулиці взимку, пірнання у холодну воду після сауни, контрастний душ.
  • Виконуючи побутові справи, користуйтеся господарськими рукавичками. Побутова хімія згубна і для натуральних, і для штучних нігтів.
  • Не спилюйте і не знімайте нігті самостійно — відвідайте майстра. Періодично лише підпилюйте нігті, щоб вони не чіплялися і не ламалися.
  • Знімають штучні нігті мінімум 1 раз у 2 роки. Заново до нарощування можна вдаватися не раніше ніж через 2 місяці після зняття — щоб встигли відновитися натуральні. А для зміцнення натуральних нігтів, радимо покрити натуральні нігті гелем, щоб записатися на дану процедуру, перейдіть за цим посиланням https://www.365studio.ua/ru/gelevoe-ukreplenye-nogtej-kyev/ вже зараз.

Увага! Щоб зміцнити натуральні нігті, скористайтеся наступним рецептом: з’єднайте оливкову і соняшникову олії, злегка підігрійте суміш і масажними рухами втирайте її в нігті. Після відполіруйте їх пилкою із замші або шматочком замшевої шкіри, щоб попередити розшаровування і додати блиск. Проводьте процедуру регулярно.

Все робили правильно, але…

Відшарування нарощених нігтів здатне спровокувати сам організм. Причинами для цього можуть послужити стрес, прийом антибактеріальних препаратів, гормональні зміни. Не панікуйте. Відновіть здоров’я, і все налагодиться.