Як доглядати за літніми речами?

Більшість жіночих літніх речей відрізняються романтичністю і красою, найбільше перевага віддається легким сукням і блузам, максі-спідницям, світлим штанам і футболкам. Такий одяг завжди вимагає особливого догляду, пов’язано це з тканинами, використовуваними в його виробництві.

c3e6bf68f74ebb3e9cffb72b9147ac23 (1)У спекотну погоду рекомендовано використання бавовняних і натуральних тканин. Бавовні властива універсальність і практичність, вона дуже приємна на дотик, передбачає простий догляд, однак прання таких речей нерідко призводить до втрати кольору. Тому вибір потрібно робити на користь добре пофарбованого одягу, а для його прання слід використовувати прохолодну воду. Віскоза є легким матеріалом, який також можна носити в спеку. Такий одяг невибагливий, для його прання необхідно застосовувати щадне прання, не можна висушувати його під палючими сонячними променями.

Джинсова тканина також входить в літній гардероб, особливо витончена. Стильно виглядатимуть влітку можна в джинсових спідницях, шортах, сукнях, комбінезонах і блузах, крім того цілком підійдуть для носіння влітку легкі джинси.

Одяг з льону теж досить популярний в літню пору. Він дуже комфортний в жарку погоду. Такі речі дуже сильно мнуться, можна тільки акуратніше ставитися до них. Для прання такої тканини може використовуватися гаряча вода.

Шовк застосовується для створення найромантичніших літніх нарядів. Він дуже міцний і ніжний. Прання шовкових речей має виконуватися руками, використовувати потрібно прохолодну воду. При полосканні можна додати оцет, сушаться такі речі в тіні.

У літню пору практично всі речі швидше брудняться, тому для їх кращого збереження потрібно дотримуватись деяких правил:

— Весь літній яскравий одяг повинен пратися із застосуванням кондиціонера для кольорової білизни — це призведе до тривалого збереження насиченого кольору.

— Плями від комах видаляються нашатирним спиртом, розчиненим у воді.

— Для видалення плям від поту можна використовувати кухонну сіль, розчинену у воді разом з лимонною кислотою.