Як додати ефективності туші?

Не кожна, навіть супер дорога і елітна туш може виконати взагалі всі покладені на неї функції, і подовження, і вигин, і поділ, і посилення пишноти. Добре, якщо туш крім безпосереднього фарбування вій надає хоч один з цих параметрів. Давайте ж розглянемо, як можна всього цього досягти з допомогою звичайної туші?

600x449_0_69b8e99ae9b0250f2d177c1d76830b4a@800x598_0x59f91261_5254828471383818623Подовження вій тушшю

Подовження вій за допомогою туші — найпростіший прийом у макіяжі. Вам потрібно спочатку пофарбувати вії з боку, який прилягає до верхньої повіки, і тільки потім переходити до фарбування. Так ви зможете максимально пофарбувати кожну вію і зверху накласти ще трохи туші. При цьому такий ось підхід додасть ще трохи додаткового об’єму.

До речі, якщо не боятися фарбувати вії від лінії їх зростання, то можна домогтися ефекту більш довгих вій навіть, якщо ви нанесете всього один шар туші.

Додавання об’єму і подовження

Даний спосіб вже трохи складніший і для нього, крім туші, потрібен пензлик для макіяжу і розсипчаста пудра або тіні, при цьому необхідно враховувати, що пудра або тіні повинні бути максимально сухими і без добавок, які роблять їх більш щільними та жирними.

Спочатку вам потрібно нанести по одному шару на верхну частині вій і на нижню частину. Після цього вам треба трохи пройтися пензликом з пудрою або тінями по всій довжині і ширині вій. Зверніть увагу, що не потрібно наносити занадто товстий шар, потрібно лише зовсім трохи обсипати вії. Потім знову покрийте вії тушшю.

Отримання вигину

Щоб отримати гарний вигин можна скористатися спеціальними щипцями або пальцем.

У випадку зі щипцями, вам потрібно накрутити вії ще до того як ви нанесли туш. Інакше є величезний шанс залишити свої вії в щипчиках. Щоб завивка трималася максимально довго і не просідала навіть під безліччю шарів туші, місце сполучення з віями можна прогріти феном, тоді вийде така собі плойка, але для вій.

Метод з пальцями використовується вже після того як ви нанесли туш. Вам потрібно свіжопофарбовані вії підперти пальцем так, щоб кінці вій тяглися до брів. Таким чином вдасться не те, щоб вигин, просто самі вії приймуть потрібну піднесену до верху позицію.