Як добре провести вихідні з чоловіком?

У перші роки шлюбу подружжя намагаються приділяти один одному якомога більше часу. Потім спільне проведення часу зводиться до сімейних вечерь і мовчазного перегляду телевізора. Як стверджують психологи, відсутність спілкування та яскравого проведення час, розриває емоційний зв’язок між людьми, віддаляючи їх один від одного. Якщо вас торкнулася подібна проблема, то потрібно терміново вживати заходів. У цьому вам допоможуть вихідні дні. Проводьте їх правильно і разом з чоловіком. Беріть на озброєння важливі поради психологів.

muzhchina_zhenschina_para_lyubov_piknik_otdyh_les_vino_bokaly_priroda_80499_1366x768Вихідні на природі або за містом. Згадайте, коли останній раз ви разом ходили в похід або на природу до річки? Якщо вже дуже давно, то організуйте подібний «захід». Для цього вам потрібно виконати деякі дрібниці: зібрати смачний обід, купити пляшку хорошого вина і взяти з собою гарний настрій. Багато сімейних пари стверджують, що налагодити емоційний зв’язок з партнером їм допомагає спільна рибалка або вихідний, проведений в лісі далеко від міської суєти.
Вихідні вдома. Хто сказав, що не можна провести вихідні цікаво в стінах квартири? Якщо у вас є діти, то займіть їх якоюсь справою. Бажано відправити їх до мами або свекрухи. Потім створіть обстановку романтики та інтиму. Приготуйте смачну вечерю з тих страв, які любить чоловік. Одягніть красиву сукню та білизну. Ніщо не повинно відволікати вас один від одного. Можливий й інший варіант: перегляд улюблених фільмів і поїдання піци. Все залежить від ваших особистих переваг. Головне — удвох.
Культурна програма. Чим більший стаж сімейного життя, тим рідше пари вибираються на спільні походи в кіно, ресторани або виставки. Чому б вам не піти в ресторан або в кафе, в якому проходили ваші перші побачення? Ви зможете освіжити романтичні емоції і переживання, які вже давно охололи. Після смачної вечері влаштуйте довгу прогулянку в парку з розмовами і поцілунками під місяцем. Нехай ви вже не підлітки, але хто заважає вам ненадовго поринути в атмосферу любові і романтики. Це піде на користь сімейним відносинами.