Як добитися красивого живота?

Не секрет, що кожна дівчина не тільки мріє про красиву та струнку фігуру, але і про акуратний та пружний живіт. Що ж робити, якщо ваш животик далекий від ідеалу? Безсумнівно, вам допоможе правильне харчування і регулярні фізичні навантаження – тільки завдяки цьому можна добитися ідеального живота.

Без названия (52)Зменшити кілограми і прибрати зайві сантиметри допоможуть фізичні навантаження з елементами кардіонавантаження. Тренування має починатися з розминки, потім інтенсивне виконання основних вправ на всі групи м’язів, а закінчуватися має розтяжкою. Щоб м’язи живота придбали гарний рельєф, слід включити в вашу тренування гантелі, але сильно захоплюватися не варто. Результат не змусить себе чекати, якщо тренування на прес будуть щоденними. Варто так само робити різний комплекс вправ, щоб не знижувався ефект через звикання м’язів до одних і тих же вправ. Бажано посилений комплекс на м’язи виконувати в останню чергу, інакше у вас просто не буде сил опрацювати інші групи м’язів.

Буває таке, що ви щодня качаєте прес, а результатів не бачите. Справа все в тому, що ваш гарний пружний животик ховається під жировим прошарком, який теж треба зменшити. У цьому вам допоможуть пробіжки вранці або їзда на велосипеді, а також заняття спортивними танцями.

Обмежувати в їжі себе зовсім не варто, якщо тільки в споживанні солодких, борошняних та дуже калорійних продуктів. Не захоплюйтеся голодуванням, оскільки це погано вплине на м’язи і шкіру живота, вони стануть в’ялими і некрасивими, і всі ваші тренування підуть «коту під хвіст». Найголовніше – пити по 2 л води в день, щоб ваш організм очищався і швидко відновлювався після інтенсивних тренувань.

Ще корисними можуть виявитися ранковий контрастний душ чи обтирання в області проблемних зон для кращого припливу крові і відновлення циркуляції. Після всіх виконаних процедур можна масажними рухами втерти антицелюлітний крем, що теж не буде зайвим.