Як дізнатися характер жінки по сумочці?

Як дізнатися характер жінки? Це питання щоденно задають 1000 чоловіків. Можна цілодобово не покидати меж її квартири, можна проводити разом довгі вечори, гуляючи вулицями, але найкраще на її сумочку подивитися і при можливості заглянути всередину.

Modnie-sumki-osen-zima-2016-2017У світі стільки несхожих один на одного жінок, що іноді важко зрозуміти психологію кожної: сьогодні вона в прекрасному настрої, завтра — буря емоцій і сльози, післязавтра її мучить депресія, і вона готова звести з розуму буквально всіх, хто з нею спробує вступити в контакт. Але сумочка завжди каже правду, тому що в ній вкладений темперамент жінки.

Наприклад, стильний екземпляр розповість, що перед вами жінка, що відрізняється хорошим смаком, пристрасна і темпераментна. Носить представниця прекрасної половини людства сумку великих розмірів — натура вона діяльна, з кругозором широким. Якщо легко її аксесуар відкривається, то і серце таке ж відкрите.

Витончена сумочка з ручкою говорить про витончену натуру, причому така жінка досить багато часу приділяє своїй зовнішності. Але її ви будете цікавити як об’єкт поклоніння, не більше. Хоча з такими жінками приємно відвідувати публічні місця, але працівниці з них погані (крім тих, що працюють в модних будинках і магазинах косметики), так як більшість часу вони приділяють порожній балаканині.

Мініатюрна сумочка (клатч) говорить про те, що жінка не тільки витончена, але й освічена. Вона не тільки себе одягне, але і свого супутника приведе до ладу. Жінки цієї категорії стримані на людях, але дуже темпераментні в ліжку.

Природно, що не про всі риси характеру жінки можна дізнатися по сумочці, необхідно придивитися до її рук і макіяжу. Вчорашня левиця може перетворитися на метелика, якщо подарувати їй новий аксесуар.