Як дізнатися стать майбутньої дитини?

Всі сімейні пари не раз замислюються про те, хто ж у них буде? Що тільки не роблять майбутні батьки, щоб народити сина чи дочку, використовують різні методи, сидять на дієтах, вірять у народні прикмети.
z20737146IER,Kiedy-mozna-poznac-plec-dziecka--Od-czego-zalezy-p

Питання про стать малюка багатьох цікавить вже під час виношування дитини. Можна звичайно дізнатися стать за допомогою ультразвукового дослідження, але для цього потрібно чекати певний час, а хочеться дізнатися вже і зараз.

Метод оновлення крові батьків

Прийнято вважати, що у кого з батьків молодша кров, то такої статі і буде дитину. У чоловіків кров оновлюється кожні 4 роки, а у жінок кожні 3. Покладаючись на цей метод потрібно вік тата розділити на 4, а мамин на 3, якщо у тата кров оновилася пізніше, ніж у мами, то буде хлопчик і навпаки.

Метод по групі крові батьків

За цим методом зіставляються групи крові батьків. Вважається, що якщо у тата і мами 1 група, то велика ймовірність зачати дівчинку. Або якщо у обох батьків 4 група, то буде хлопчик. Так, наприклад, у неї 2 група, а у чоловіка 3 то варто розраховувати на сина і так далі.

Розрахунок по резус-фактору

Збіг того чи іншого резусу підвищує появу дитини певної статі. Наприклад, якщо обоє батьків з позитивним резус-фактором то, швидше за все, буде дівчинка. А якщо у обох резус — негативний, то слід очікувати сина.

Народні прикмети:

— стать дитини буде повністю залежати від того, хто під час зачаття був найбільш активним, якщо чоловік, то буде син і навпаки;
— за формою живота вагітної жінки можна визначити стать дитини, якщо у жінки живіт великий і круглий то буде дівчинка, якщо витягнутий  і трохи опущений, то ймовірно хлопчик;
— якщо у вагітної ззаді видно талію, то буде хлопчик, якщо ні, то дівчинка;
— постійна потреба в сексі вказує на те, що буде дівчинка;
— якщо у жінки з’явилося багато волосся на ногах, то буде хлопчик;
— якщо у жінки з’явилися прищі та незграбність, то буде дівчинка.

І на закінчення хотілося б сказати, що зовсім неважливо хто буде, головне, щоб дитина народилася здоровою.

І нехай Вас не хвилює стать майбутнього члена вашої сім’ї, адже ви будете любити свою дитину незалежно від її статі.