Як дізнатися, чи любить тебе хлопець? Частина 2

Сексуальний потяг

 
Kak-pravilno-lyubit-zhenshhinu-i-kak-pravilno-lyubit-muzhchinuЗвичайно, любов чоловіка проявляється і у вигляді сексуального потягу. Інтимні стосунки стануть прекрасним показником почуттів до вас. Люблячий чоловік намагається доставити задоволення в першу чергу своїц коханій, думає про її відчуття і почуття. А після переходу на новий рівень відносин він не охолоне до вас.

Інтимна близькість з люблячим чоловіком тільки скріпить союз. Якщо він не втратив до вас після цього інтересу, хоче зустрітися, залишається уважним і ніжним, значить дійсно любить вас.

Готовність допомогти

Любов – це бажання розділити з людиною і радості і печалі. Якщо чоловік хвилюється за вас, цікавиться вашими проблемами, готовий допомогти в будь-якій ситуації – це ще одна дуже важлива ознака. Але і він сам в свою чергу буде готовий розповідати вам про себе, своїх друзів, справи, ділитися своїми планами і мріями.

Захоплення

 
Чоловік, якщо він закоханий, не бачить недоліків у своїй обраниці. Він ніколи не стане критикувати вас, змушувати схуднути або змінити зачіску. Йому не важливо, що на вас одягнено, головне – це час, проведений разом.

 
Люблячий чоловік не стане приховувати свою дівчину, він прагне познайомити її з усіма друзями, родичами, колегами. Але не варто чекати від нього проявів любові в суспільстві, для цього є час, коли ви залишитеся наодинці.

Слова

 
«Я хочу від тебе дитину» — що може бути красномовнішим цих наповнених любов’ю слів? Такі слова чоловік може сказати тільки жінці, яку по-справжньому любить.

Якщо чоловік любить, це видно по його поведінці, його словах та вчинках. Не варто чіплятися до дрібниць і просити щохвилинних зізнань. Якщо ви відчуваєте його ніжність, турботу, увагу, будьте впевнені – ви знайшли своє щастя в люблячій вас людині.