Як дізнатися, чи любить тебе хлопець? Частина 1

Кожна дівчина мріє бути коханою і бажаною. І, звичайно, їй хочеться чути про це, хочеться знати про почуття свого обранця. Але більшість чоловіків вважають признання в любові безглуздим і марним заняттям.

1378189942_lubit-li-muzhchinaВони прагнуть довести свої почуття справою, забуваючи, що жінки все ж «люблять вухами». Тому не залишається нічого іншого, як миритися з таким станом речей, і вчитися розпізнавати чоловічі ознаки ніжних почуттів.

Так як же зрозуміти, що чоловік любить?

Поведінка

 
Типова поведінка закоханої людини – витання в хмарах, у мріях. Його очі випромінюють ніжність і щастя. Люблячий чоловік часто дзвонить, щоб просто поцікавитися, як у вас справи. Відчуває сильне хвилювання з приводу вашого запізнення.

 
Закоханий чоловік хоче здаватися в очах своєї обранки кращим. Він стежить за собою, його постава вирівняна, рухи плавні. Він виявляє всі свої джентльменські вміння, проявлючи різні знаки уваги.

 
Він готовий робити для своєї дівчини те, що не робить ні для кого іншого. Іноді ці знаки можуть розповісти набагато більше ніж слова. Він тримає вас за руку, відповідає на ваші телефонні дзвінки, хоча дуже зайнятий, дає свій піджак або рукавички, щоб ви не замерзли.

Подарунки

 
Не можна недооцінювати роль подарунків. Чоловікові дуже легко висловити свої почуття за допомогою маленьких або дорогих презентів. І ціна тут не відіграє роль. Важливий сам факт прояву бажання зробити приємний сюрприз своїй дівчині, потішити її.

Повага і терпіння

 
Чоловік готовий заради кохання змінюватися. Якщо вам дуже сильно щось в ньому не подобається, він буде намагатися викорінити шкідливу звичку, стане прислухатися до вашої думки.

Спори – не найкращий спосіб вирішення питань. Чоловік буде намагатися уникати таких ситуацій і готовий приймати сторону жінки, аби виключити ймовірність виникнення сварки.