Як декорувати спальню своїми руками?

Зробити спальню затишною можна власними силами. Щоб це приміщення було комфортним для сну, слід в процесі ремонту подбати про шумоізоляцію кімнати і відповідний колір стін, тоді в спальні не буде чути шуму, а колір буде сприяти відпочинку. У такій спальні потрібно буде просто розмістити декоративні елементи, щоб кімната радувала власною індивідуальністю. baldd21

Для цього потрібні будуть:

  1. шуруповерт;
  2. карниз;
  3. шкірзамінник;
  4. текстиль;
  5. фанера.

Для штор, покривал потрібно підібрати текстиль, який буде гармоніювати за кольором і фактурою.

Потрібно придбати комод, в якому можна буде зберігати різні речі, а зверху комод можна прикрасити красивими свічниками та витонченими статуетками.

До речі, вас може зацікавити промышленный оцинкованый трос відмінної якості, який ви можете придбати за вигідною ціною.

Ліжко слід декорувати оригінальним узголів’ям. Для цього потрібна фанера, з якої буде зроблене узголів’я. Потрібно на фанері нанести форму відповідного розміру ліжка. Потім цю фігуру потрібно вирізати і оббити шкірзамінником або текстилем. Для пишності між оббивкою і фанерою можна використовувати ватин або поролон. Закріпити м’яку складову можна за допомогою двостороннього скотча або меблевого степлера. Для додаткового декору можна застосовувати намистини, гудзики, текстильний шнур або штучні квіти. Готовий виріб потрібно прикрутити до каркасу меблів за допомогою шуруповерта.

На стіні над ліжком можна прикрутити карниз. Далі слід пошити одну довгу подушку або кілька маленьких подушечок з довгими стрічками. За допомогою стрічок, подушки слід закріпити на карнизі. Таке м’яке узголів’я практичне, адже при необхідності наволочки можна змінювати.

Над ліжком можна встановити стельовий карниз. На нього можна повісити щільні штори або декоративні фіранки, таким чином, ліжко стане більш оригінальним та цікавим, а це може здивувати ваших гостей.