Як цікаво провести час з дитиною?

Класичний день сім’ї — дитина в садку, батьки на роботі, ввечері всі втомлені і сил на дитину просто не залишається. Як весело і цікаво провести з дитиною час, щоб і малюк, і батьки були задоволені — розглянемо в даній статті.

provesti-vrema-s-rebenkom-veseloПросте і цікаве заняття — розфарбовування малюнків. Звичайно, дитині можна дати розмальовку і фломастери, вона самостійно з цим впорається. Але ж дітям так необхідна увага батьків. Розфарбовувати разом шалено цікаво. Можна додати трохи змагання, розфарбовувати картинки на швидкість. Батьки можуть запропонувати дитині самій вибирати, який колір мама або тато повинен взяти для певної деталі малюнка, так їй буде ще цікавіше, вона отримає увагу, відчує любов батьків.

Спільний перегляд хорошого дитячого фільму може порадувати і дитину, і батьків. Можна зробити попкорн, купити лимонад, на підлогу накидати м’яких подушок і вимкнути світло. Нехай дитина сама вибере, який фільм вона хоче дивитися. Нехай розповість, який герой їй подобається найбільше і чому. Після перегляду можна спільно обговорити, чому дитина навчилася у героїв, як би вона вчинила у ситуації, в яку потрапили персонажі мультфільму або фільму.

У дитячих магазинах є величезна кількість різноманітних пазлів. Маленькій дитині складно збирати їх одній, тому допомога батьків просто необхідна. Можна купити невелику картонку або відрізати її від коробки. Зібравши шматочки пазлу, їх можна приклеїти на неї і вийде чудова картина, зроблена всією сім’єю. Для першого разу слід взяти невеликий паззл, щоб дитині було нескладно і цікаво збирати пазл.

Якщо дитина любить влаштовувати чаювання для іграшок, можна запропонувати їй запросити до них за стіл батьків. Купити смачні солодощі — пряники, шоколадні цукерки, фрукти. Допомогти дитині нарізати їх, розкласти по тарілках і красиво прикрасити. Дитині буде цікаво проявити самостійність, відчути себе господарем будинку, до якого прийшли в гості. За столом можна обговорити день, дізнатися у дитини, чим вона займалася в садку. Батьки можуть розповісти, як вони провели свій робочий день, згадати якісь смішні моменти.

Важливо розуміти, що спільна гра з дитиною не тільки демонструє їй любов батьків, але і розвиває їй, а також об’єднує всю сім’ю. І як би батьки не втомлювалися на роботі, іноді слід гратися зі своєю дитиною.