Як часто потрібно займатися сексом?

Сьогодні ми спробуємо розібратися в тому, чи впливає частота занять сексом на наш психічний стан. Скільки потрібно інтиму, щоб відчувати себе щасливою людиною?

1Вчені провели безліч досліджень, щоб відповісти на це питання і незабаром були оприлюднені перші результати: найщасливішими були пари, які займалися сексом один раз на тиждень; психічний стан тих, хто вдавався до інтиму частіше не мав ніяких змін; ті, хто займався сексом рідше, ніж раз в сім днів, відчували пригнічення і роздратування.

Начебто відповідь знайдено, але незабаром було проведено ще одне дослідження, яке дало зовсім інші результати. Воно показало, що щасливими себе почувають пари, які займаються сексом 2-3 рази на тиждень.

Після цього багато хто прийшов до висновку, що єдиної норми не існує. Все залежить від самої людини, її фізіологічних і психологічних особливостей.

Так що, займайтеся сексом стільки, скільки хочете і тоді, коли хочете.

Скільки можна займатися сексом?

В цьому плані теж все по-різному і залежить від самої людини, але є ситуації, в яких дійсно варто зробити невелику перерву:

 

  • Секс відбивається на вашому психологічному стані. Ви починаєте переходити до інтиму, незважаючи на загрозу зараження венеричним захворюванням; секс стає для вас способом заглушення внутрішнього болю або почуття самотності.
  • Якщо ваш партнер не хоче сексу. Спробуйте зрозуміти, в чому причина, але не примушуйте його до близькості.
  • Часті заняття сексом відображаються на стані організму. Секс повинен приносити вам задоволення, тому якщо після статевого акту ви почали відчувати дискомфорт, то варто зробити перерву.