Як часто потрібно відвідувати стоматолога дитині?

Привчати малюка до відвідування стоматолога необхідно з раннього віку. По-перше це дозволить підтримувати зуби в здоровому вигляді, а по-друге, дитина з часом перестане боятися ходити в стоматологічний кабінет. У стоматолога буде можливість побачити ранні порушення і вчасно попередити захворювання зубів. Здійснюючи огляд порожнини рота у малюка, лікар подивиться, чи правильно ростуть зуби, розповість як робити профілактику карієсу і чистку зубів дитини.

simptomy-i-lechenie-psoriaza-u-detej-27Якщо дорослим рекомендується відвідування стоматолога один раз на рік, то дітям потрібно це робити кожні три-чотири місяці. Тоді стоматолог зможе побачити карієс на початковій стадії. Це допоможе уникнути хворобливих відчуттів при лікуванні.

До речі, на сайті https://moms.ua/korekciya-prikusu-u-ditej/ ви можете детальніше дізнатися про корекцію прикусу в дітей.

Щоб малюк не боявся йти до зубного лікаря, перш за все, не слід його лякати візитом до стоматолога. Дитина повинна звикнути до нього і ставитися, як і до інших лікарів, до яких ходить на огляд. Перед тим, як йти в стоматологічний центр, не варто говорити малюкові, що йому буде не боляче або щось в цьому роді. Лікар сам зуміє пояснити малюкові, що він буде робити.

Часто настрій і страх батьків передаються самій дитині. Тому намагайтеся спочатку налаштувати себе і бути спокійними. Тим більше, що сьогоднішня сучасна апаратура дозволяє здійснювати лікування зубыв безболісно.

При першому відвідуванні стоматолог робить візуальний огляд, запитує маму про здоров’я дитини і розповість, як зберегти зубки і вберегти від їх руйнування.

Так, коли ж необхідно вести дитину до стоматолога перший раз? Міністерство охорони здоров’я встановило стандарти, коли дітей слід приводити в стоматологічну клініку https://moms.ua/. Починати потрібно з 9-ти місяців, потім — в півтора і два роки. Після чого повинні бути регулярні візити не рідше 3-х разів на рік. Насправді все залежить від стану зубів дитини. Тому частоту відвідувань, лікар визначає самостійно.

Для кожної дитини у стоматолога повинен бути індивідуальний підхід. У деяких випадках, якщо малюк нервує, боячись стоматолога і незнайомих людей, пропонують якийсь час посидіти, щоб малюк заспокоївся і перестав боятися. Не можна забувати про правило, яке говорить, що перший візит до стоматолога потрібно здійснювати через пів року після того, як прорізатиметься перший молочний зуб. Адже якщо малюк потребує лікування, то довга відстрочка загрожує серйозними наслідками.