Як часто можна дітям дивитися мультфільми?

Яке ж це дитинство, якщо батьки не дозволяють дивитися мультики своїй дитині. Зараз існує величезна кількість різноманітних мультфільмів, які можна дивитися. Як правило, розвиваючі мультики допомагають малюкові швидко та ефективно засвоювати новий матеріал. Адже багато що діти краще засвоюють під час ігор і відпочинку. Наприклад, мультик про букви легко і швидко допоможе дитині вивчити абетку.

1-ребёнок-смотрить-мультикОднак не можна дозволяти дитині дивитися тільки мультики. Життя дуже різноманітне, тому зациклюватися лише на одному діянні не можна. Але вважати мультики лише забавою не варто. Якщо дитина знаходиться на великій відстані від телевізора або комп’ютера, то очі не сильно напружуються, тому відчутна шкода для зору не наноситься.

Дитячі лікарі вважають, що дітям після трьох років можна дивитися мультфільми до двох годин в день, за умови, що дитина знаходиться на достатній відстані від екрану.

Питання тільки в якості мультфільмів. Враховуючи, що цензури в наш час немає, то на екранах можна побачити, як якісні добрі мультфільми, так і не дуже хороші для дитячої психіки мультики, які штампується пачками. Тому батьки повинні ретельно стежити за тим, на яких мультиках зростає їхня дитина. Кожна серія, кожен ролик повинні піддаватися ретельній батьківській цензурі. Також дитячі психологи настійно рекомендують дивитися мультики разом з дитиною, під час перегляду потрібно пояснювати малюкові, що таке добре, а що погано. Не варто покладатися на те, що маленька дитина після перегляду зробить правильні висновки. Її потрібно до них підштовхнути, пояснити те, що відбувається на екрані, обговорити разом з неї неправильні вчинки героїв.

Розвиваючі мультфільми давно завоювали популярність по всьому світу. Якісний розвиваючий мультфільм допоможе малюкові засвоїти важливу інформацію, причому це станеться абсолютно ненав’язливо. Але знову ж, батьки повинні ретельно відбирати категорію таких мультиків, інакше є ризик, що малюк освоїть що-небудь не те, що хотілося б мамі і татові.

Якщо до виховання дитини підходити з розумом, то питання про те, як часто можна дивитися мультики дитині, ставати не буде. При правильному батьківському підході, дитина буде всебічно розвиватися, а мультфільми лише частково будуть допомагати, а також створять чарівну атмосферу дитинства.

Зробити дитину щасливою так просто!