Як бути з проблемною шкірою?

Проблемна шкіра служить предметом постійно невдоволення собою у представниць прекрасної статі. Дійсно, куди не кинь оком, полки з косметичними засобами призначені то для жирної, то для сухої шкіри.

10-sovetov-problemnoj-kozhejВласницям ж проблемної шкіри доводиться мудрувати, щоб не нашкодити своїй шкірі і пристойно виглядати. А це непросте завдання, особливо якщо врахувати, що косметологи взагалі радять відмовитися від декоративної косметики. Але якщо вам здається дикістю поява на людях без макіяжу, то рішення є. Важливо знати що і як застосовувати, щоб шкіра виглядала доглянутою і при цьому не відчувати жодного дискомфорту.

Дівчатам з проблемною шкірою точно не потрібні пудри, тональні креми і рум’яна. Ці засоби сприяють розширенню пор та розширенню запалених ділянок.

До речі, на сторінці http://israel-cosmetics.com.ua/catalog/facial-line/by-care/problem-skin/ ви можете придбати якісну косметику для вашої шкіри за вигідними цінами.

Найстрашніший ворог проблемної шкіри — неякісна косметика. Нехай косметичних засобів у вас буде не багато, але всі вони повинні бути гідної якості.

Дефектна шкіра потребує щадного макіяжу. Замість компактної пресованої пудри краще вибирати більш безпечну — розсипчасту. Відвернути увагу від проблем на шкірі допоможе макіяж очей. Яскраво нафарбовані губи неприйнятні, оскільки акцентують увагу на шкірі. Використовуйте світлі відтінки помади.

Обов’язково потрібно змивати косметику, як тільки ви повертаєтеся додому, не кажучи вже про зняття макіяжу перед сном. Щоб виключити розвиток запальних процесів на шкірі щодня ретельно промивайте всі кисті для макіяжу.

Без вагомої причини власницям проблемної шкіри не варто користуватися жирними кремами, засобами проти засмаги, очисними засобами на спирту і милом. Вмиватися необхідно спеціальною пінкою.

Та й взагалі наполегливо рекомендуємо не економити на косметичних засобах, адже від цього залежить ваше здоров’я та краса. Тож читайте відгуки інших людей, зокрема спеціалістів та досвідчених користувачів і робіть власні висновки.