Як бути стрункою після 35 років?

З часом жінки обростають не тільки важливими справами, а й зайвою вагою, яку, на жаль, нелегко скинути. Іноді так хочеться уповільнити хід часу!

kak-stat-strojnoj

Відсутність фізичних навантажень, малорухливість і сидяча робота тягнуть за собою негативні наслідки.

В період наближення 40-річного рубежу в організмі жінки починають відбувається певні зміни в гормонального плану. В основному це і може служити однією з головних причин набору ваги. Гормони в молодому організмі добре виробляються врівноважуючи при цьому один одного. Накопичувати жировий прошарок допомагає гормон естроген, а після овуляції, спалюючи зайві жири, прогестерон виконує свою роботу — підтримує м’язову масу. Після 35-40 даний процес збивається, в організмі починає переважати естроген, таким чином організм починає накопичувати жир і рідину. Подібне не кращим чином відбивається на вазі.

Поступово відсутність овуляції буде рости, а здатність обміну речовин знижуватися. Таким чином на 25-100 калорій буде витрачатися менше, при такому ж рівні вживання їжі. Слід зазначити і той факт, що з плином часу м’язова тканина перетворюється в жирову. Щоб залишатися у формі потрібно вживати певних заходів.

Бути стрункою після 35 років можна за допомогою збільшення навантаження.

Щоб бути в прекрасній формі, слід відмовитися від таких зручностей як ліфт, пральна, посудомийна машинка, щоб забезпечити собі більше руху і тим самим спалити зайві калорії.

Швидка ходьба, біг, стрибки — відмінні способи перехитрити природу. Чималу важливість також тут мають силові вправи, спалюючи жирову тканину за рахунок приросту м’язової.

Вживайте побільше білкових продуктів.

Як уже писалося вище, у віці 35 років певні зміни починають відбуватися в організмі, в тому числі зменшується щільність кісток і м’язовий тонус. Якщо у вас немає проблем з нирками, то поступово, щоб бути стрункою після 35 років, включайте в свій раціон більше м’яса, соєвих, молочних продуктів і риби. Білкова їжа повинна становити не більше 25% вашого раціону.

Продукти, що містять білок — відмінне джерело кальцію. Кальцій же в свою чергу сприяє спалюванню жиру і оберігає опорно-руховий апарат від різних захворювань.