Як бути красивою і стильною: поради італійок

Сучасний світ переповнений силіконовими красунями, які миготять з обкладинок глянцевих журналів. Такі створені богині стилю служать еталоном для наслідування. Але не все штучне вважається гарним. Сьогодні в тренді максимальна природність. Італія — країна, де дівчата народжуються з відмінним почуттям стилю. Тут розвинена індустрія моди, повітря буквально просочене чудовими ароматами. Як же «правильно» бути красивою, модною і ефектною? Що рекомендують для цього робити італійки?
7-prichin-byt-stilnoj-i-yarkoj3

Намагайтеся всіляко самовиражатися. Скористайтеся спочатку послугами стиліста. Він зможе виділити переваги вашої статури та обличчя.

Обов’язкова умова — це гармонійне поєднання одягу, зачіски та макіяжу. Дотримуйтеся єдиної стилістики при створенні образу, правильно підберіть свій фасон, тканини та кольори.

Ви зобов’язані правильно за собою доглядати. Для цього потрібно привести в порядок волосся та шкіру обличчя. Використовуйте спеціальні засоби, тоніки. Запишіться на глибоке очищення шкіри, відвідуйте частіше салони краси. Виділіть час і на спортзал. Ваша фігура, обличчя, волосся — повинні бути бездоганними та доглянутими.

Є ті речі, які краще обговорити зі своїм перукарем, стилістом, а не з подружкою. Італійки стверджують, що красиві жінки повинні бути вислуханими.

Для додання впевненості в собі багато італійок швидко відправляються в салони краси. Не настільки важливо те, намічається ділове побачення або романтичне. Для них відвідування таких закладів вважається своєрідною терапією, як і шопінг.

Не бійтеся змін! Міняйте свою зовнішності з урахуванням настрою. Якщо хочеться почати життя заново, зарядитися новими емоціями, то саме час підстригтися, оновити гардероб, придивитися до яскравих кольорів. Іноді зміна кольору волосся творить чудеса. Не бійтеся експериментувати! Ми впевнені, що будь-які зміни тільки на краще.

Закохуйтесь! Вік жінки ролі не відіграє, якщо вона кохана, то обов’язково захоче змінитися на краще. Закохана жінка буде намагатися виглядати молодшою та красивішою. У будь-який момент їй захочеться бути стильною та ефектною.

Поважайте себе! Це вважається найголовнішим. Приведіть у порядок буквально все. Запишіться до стоматолога, щоб і усмішка була бездоганною і вбивала чоловіків наповал. Повірте самі в свою привабливість і унікальність, тоді й інші обов’язково потягнуться.