Як бути екзотичною і завжди в тренді?

Гардероб сучасної леді не буде закінченим, якщо у ньому немає кількох сумок на всі випадки життя — різних розмірів, кольорів і стилів. Найчастіше жінки вибирають дорогу сумку з натуральної шкіри не на один сезон, і бажано, щоб вона довго залишалася в тренді. У той же час класичні моделі строгих кольорів не дозволяють створити досить екзотичний образ. Є компроміс між класикою, який не виходить з моди, і є привабливою екзотикою? Безумовно! Якщо ви хочете і того, і іншого, зверніть особливу увагу на сумки з шкіри пітона і змії.

1 (2)Чому така сумка ідеальний вибір?

Благородна шкіра рептилій завжди в моді, через її неповторний малюнок. Навіть дві сумки однієї моделі, з однієї колекції не будуть схожі одна на одну в точності. До будь-якого сукні ви можете підібрати елегантний аксесуар, який вдало завершить ваш образ і додасть йому екзотичну нотку.

Шкіра пітона особливо м’яка і приємна на дотик, вона сподобається любителькам натуральних матеріалів. Зміїна шкіра легка і міцна, така сумка прослужить вам не один сезон. Багато відомих брендів охоче використовують шкіру рептилій для виробництва аксесуарів — вона виглядає дорого, ексклюзивно і говорить про тонкий смак тієї, хто обирає собі таку сумку.

Як доглядати за сумками зі шкіри змії і пітона?

Щоб ваша улюблена сумка прослужили вам якомога довше, не втративши свого вишуканого вигляду, дотримуйтесь нескладних правил. Не набивайте її до країв, щоб не розтягнути благородну шкіру. Уникайте контакту зміїної шкіри і вологи, щоб малюнок не став розмитим і не зник блиск. Протирайте її сухою тканиною, бажано вибирати м’які матеріали, такі як мікрофібра. Раз на тиждень потрібно використовувати спеціальний бальзам для догляду за виробами зі шкіри рептилій. Особливої делікатності вимагає ніжна шкіра пітона.

Якщо ви не плануєте користуватися сумкою або клатчем довгий час, краще упакувати її на зберігання, але користуватися пластиковими пакетами для цієї мети не можна. Натуральна шкіра повинна «дихати», інакше вона може втратити колір і стати грубою. Зберігайте сумочку упакованою в тканину. Уникайте носіння в ній парфумів та інших рідин, які можуть зіпсувати шкіру. Пам’ятайте про ці правила, і екзотична сумка довго буде прикрасою вашого гардеробу.