Як боротися з тріщинами на руках?

Є така категорія людей, у яких постійно лущиться і розтріскується шкіра рук навіть при найменших впливах ззовні. Довге перебування у воді або ж стрибок температури повітря, дуже погано позначаються на шкірі рук.
138380_or

 

Тріщини біля нігтів

Природно, зовнішні причини мають важливу роль, однак не треба забувати про проблеми і всередині організму. Найпростіша нестача вітамінів, збій гормонального фону, захворювання шкіри, дуже просто можуть бути причиною для розтріскування шкіри навколо нігтів, а також і на самих пальцях. Дуже часто така проблема існує у жінок, які постійно зайняті своїм господарством.

Але і у чоловіків таке може спостерігатися в тому випадку, коли вони займаються досить важкою фізичною працею. Необхідно відзначити, що тріщини можуть виникнути і внаслідок невірного догляду за шкірою, що буде тільки додавати тріщини, але ніяк не заживляти.

Тріщини на подушечках пальців

Люди, у яких існує подібна проблема, весь час повинні вдаватися до особливих заходів для того, щоб запобігти пересушуванню шкіри рук. Пару раз за добу, особливо перед сном, необхідно змащувати руки кремом призначеним для сухої шкіри.

Що ж робити, коли трапляється інтенсивне розтріскування шкіри на пальцях? Ніхто не забороняє брати навіть звичайний крем для дітей. Для найкращого ефекту необхідно додавати в нього вітамін E, A, а також пантенол, який досить просто придбати в будь-якій аптеці вашого міста.

Всі роботи, які потрібно робити вдома, варто виконувати лише в рукавичках гумового типу, а ось в холоди, перед виходом з приміщення, потрібно буде давати рукам захист у вигляді теплих рукавичок з шкіри.

Взимку, при дуже сухому повітрі в приміщенні, найкращим буде його систематичне зволоження. З таким завданням під силу впоратися особливим зволожувачам повітря.

Дуже пильно слід стежити за власним харчуванням. Воно має бути повноцінним і, звичайно ж, збалансованим. Дуже важливо щодня вживати достатню кількість фруктів і овочів, а також зелені, які будуть відповідати тому чи іншому сезону року. Коли в організмі людини достатня кількість різних вітамінів, проблема, в якій постійно розглядається питання про порятунок потрісканих рук, сама собою відпаде.