Як боротися з осінньою депресією?

Осіння депресія — знайомий багатьом стан душі. Звичайно, до депресії як до серйозного психологічного розладу вона не має відношення, проте радості вона не додає.

XPAAAXEOJLD2016010517530005012016Меланхолія, смуток, апатія і небажання робити що-небудь часто наздоганяє тих, хто після відпустки вийшов на роботу. Особливо часто страждають від осінньої депресії жінки.

Як же боротися з нападами поганого настрою і небажанням що-небудь робити? Є кілька способів. По-перше — осінь — це пора романтики. Достатньо всього лише прогулятися в парку по різнобарвному осінньому листі, на самоті, або в компанії приємних людей. Яскраві фарби опалого осіннього листя допомагають підняти настрій. А якщо влаштувати осінню фотосесію, можна не тільки підняти настрій, але і відобразити прекрасні моменти життя на довгі роки.

Другий спосіб — частіше слухайте класичну музику. Класична музика, як стверджують психологи, налаштовує організм на позитивний лад, допомагає розслабитися, відпочити. Саме цього часто не вистачає після закінчення літньої відпустки.

Ще один спосіб розвіяти поганий настрій — шопінг. По-перше — розпродажі літніх колекцій одягу, а по-друге — поява нових осінніх колекція здатні порадувати будь-яку жінку. Крім придбання нового одягу, можна поекспериментувати зі своїм зовнішнім виглядом, наприклад, змінити колір волосся.

Приємний і дієвий спосіб боротьби з поганим настроєм — прийняття ванни з ефірними оліями. Олія лаванди заспокоїть нерви, олія грейпфрута підніме настрій, олія чайного дерева зміцнить імунітет. Поєднання ароматерапії і прослуховування класичної музики — широко відомий спосіб забути про поганий настрій і привести почуття і думки в порядок.

Осінь — це не тільки період дощів, вітрів і прощання з літом. Це привід змінити гардероб, стиль, а також привід більше часу проводити в оточенні найближчих людей.