Як боротися з обвислою шкірою? Частина 2

До того ж, якщо ви звернулися за допомогою до фахівців, швидше за все вас так само будуть на час поміщати під термопокривало після нанесення маски з водоростей. Як це працює? Простою мовою: морські водорості підтягують обвислу шкіру, а термопокривало зменшує кількість непотрібної вологи в шкірі.

 
arm-lift-marbella-madrid-spainВтрата ваги

У тих людей, які активно боряться з ожирінням сидячи на різних дієтах, особливо «швидких», стикаються з проблемою надлишку шкіри. Обвисання шкіри для людей, страждаючих ожирінням завжди виникне після шлункового шунтування або в результаті екстремальних дієт. У разі втрати ваги, найбільш раціональне рішення полягає в спостереженні за зниженням ваги для того, щоб контролювати зайвий жир в своєму тілі, який і розтягує шкіру. Вам необхідно поступово підходити до процедури схуднення і повернення до нормального життя, тому що на відміну від того, як легко ваша шкіра змогла розтягнутися під дією жиру, зворотна процедура займе багато часу і повністю все одно шкіра не відновиться.

Існує ймовірність того, що ваша шкіра буде обвисати через постійний вплив сонця. Справа в тому, що жінки, які люблять сидіти склавши руки і насолоджуватися сонячними променями, набагато частіше схильні до різних проблема з шкірою в майбутньому, таких як: целюліт, і передчасне старіння. До того ж, існує дуже серйозна небезпека виникнення раку шкіри. В довершення всього вищеописаного, сонячні промені, справляють руйнівний вплив на шкіру, який викликає обвисання.

Рішенням в даній ситуації є використання сонцезахисного крему і додатково зволожуючого крему, для боротьби з наслідками впливу сонячних променів і поліпшенням м’язового тонусу. Якщо у вас слабкий м’язовий тонус, то ваша шкіра неодмінно буде обвисати, і найкращим способом уникнути цього буде — тримати м’язи в тонусі, тобто просто підривати свою дупу з дивана і рухатися. Можна щоранку виконувати вправи для різних груп м’язів. Не потрібно бити рекорди і виснажуватися до втрати пульсу, досить невеликих навантажень, лише для підтримки тонусу. До речі, присідання з гантелями відмінна вправа, яка допомагає запобігти обвисанню шкіри вздовж задньої частини ноги.