Як безпечно відбілити зуби?

Ви в курсі того, як безпечно відбілити жіночі зуби, не вдаючись до допомоги стоматолога? Якщо так, то напевно знаєте один з домашніх рецептів, якими користувалися наші прабабусі. Лимонний сік або сік горобини чудово допомагає зробити зуби на два тони світлішими. Правда, часу на це піде не один місяць, але підтримувати білизну буде не так вже й важко, коли процес триватиме.

otbelivanie-zubov-limonom-domaКрім того, за допомогою лимона і червоної горобини, вірніше, їх соків, порожнина рота виявиться без мікробів, а регулярні процедури настільки захоплять, що без них і ранок починати не захочеться. Як додатковий засіб — спеціальні зубні пасти і сода харчова, яку наносять на вологу щітку для зубів і починають рух зверху вниз.

Відчуття в роті від соди, на жаль, не дуже приємні, зате зубки через пару тижнів почнуть виблискувати. Для когось даний спосіб здасться дитячою грою і він зважиться на професійне відбілювання зубів, а у когось і сумнівів не виникне. Жінки знають, як добре очищається за допомогою соди емальований посуд: а хіба зуби не аналог того, у чому наші жінки печуть і варять?

Комусь до душі доведеться перекис водню, ось тільки його потрапляння на язик загрожує короткочасному онімінню і легкій сверблячці. Коли свербить язик, то здається, що хтось скоро почне лоскотати боки, тому зайва нервозність при цьому методі присутня.

Влітку відбілити зубну емаль допоможе садова суниця, або полуниця, як ми її називаємо. Виявляється, ця червона ягода накопичує в собі відбілюючі агенти, ось тільки доведеться після такої натирання ягідним пюре тут же сполоснути рот зубним еліксиром, щоб нейтралізувати цукор, що міститься в продукті. Метод досить простий, але дія його короткочасна, так як вік полуниці — 6 тижнів з моменту зав’язування плоду.