Як безпечно схуднути за тиждень

Ймовірно, ми не зробимо великого відкриття, якщо продекларуємо той факт, що більшість з нас мріє схуднути. За статистичними даними, 26% українок мають надлишкову вагу, що негативно позначається не тільки на зовнішньому вигляді, але і на стані здоров’я.

 

 

Існує безліч методик зниження ваги, але, в даній статті, ми хочемо поговорити про екстренні дієти, в ході яких ставиться завдання схуднути за тиждень. Загляньте в інтернет і ви здивуєтеся кількості бажаючих схуднути за тиждень. Цікаво, а чому не за 2 тижні або за місяць? Вага накопичується роками, а позбавитися, від неї хочуть за тиждень. Чому так швидко? Навіщо, такі надзавдання? Але, проблема має місце і її потрібно обговорити. Отже …

 

 

Чи можливо схуднути за тиждень і як це зробити?

 

 

Нічого неможливого немає і тижневе схуднення, на пристойне число кілограмів, цілком можливо. Вся справа полягає в ціні питання.

 

 

Друзі сайту: обов’язково смотрите здесь інформацію про оренду катерів, якщо ви хочете весело та незабутньо провести час.

 

 

Вважається реальним схуднути за тиждень на 10 кг. Добре, а за рахунок чого? Одна справа — безпечно схуднути за тиждень, а інша … Можна скинути вагу за рахунок утилізації жирових відкладень, можна за рахунок зменшення маси м’язової тканини, а можна … за рахунок води. В туалет сходити, чи що, — запитаєте ви? І звідки в животі візьмуться 10 літрів води? Питання цілком резонні.

 

 

Тут потрібно роз’яснити, що мова йде про воду, яка знаходиться в підшкірній жировій клітковині. Так, так, наш жирок дуже багатий на воду, якої, певними прийомами, можна досить легко позбутися.

 

 

Для цього беруть сечогінні і послаблюючі препарати, прийом яких зневоднює організм. Минув тиждень, регулярних відвідувань туалету, і ви схудли на 8-10 кг. Заманливо, правда? Але … Є кілька але, чому цього не слід робити.

 

 

Перше «але» полягає в тому, що ефект зниження ваги буде вкрай короткочасним. Як тільки ви припинете прийом таблеток, чаїв, капсул, що виганяють воду з вашого організму, вага повернеться і вельми швидко. Розчарування неминуче.

 

 

Друге «але» сумніше. Різко «виганяючи» воду з організму ви перевантажуєте нирки, що неодмінно негативно позначиться на їхньому стані. До того ж, з водою, піде ряд корисних речовин, таких як мінерали, що вдарить по серцево-судинній системі. Додайте, до цього, підвищене психологічне навантаження, пов’язане зі стрімким зниженням ваги. Букет виходить, як кажуть «мама, не горюй» …

 

 

PolaricДиеты для быстрого похудения_1

Як же безпечно схуднути за тиждень?

 

 

По-перше, постарайтеся ще раз усвідомити необхідність схуднення за тиждень. Може не треба, так швидко, а? Якщо ви позбудетеся зайвих кілограмів за місяць, що це, принципово, змінить? Якщо, все ж, ви утвердилися в необхідності тижневого схуднення, то можемо дати наступні рекомендації:

 

 

повністю відмовтеся від солодкого і мучного;
перейдіть на частий прийом їжі (5-6 разів на день), причому маленькими порціями;
більше пийте (не менше 2 літрів чистої води в день);
вживайте зелений чай;
збільште, в раціоні, частку білкової їжі. На її перетравлення витрачається на 25% більше енергії, ніж на перетравлення іншої їжі;
збільште фізичні навантаження (годинні прогулянки швидким кроком, скакалка, біг, плавання).
Не приймайте проносні і / або сечогінні засоби, не псуйте собі здоров’я!
10 кг ви може і не скинете, але 3-4 кг — гарантовано. За умови, що ви збережете здоров’я, це дуже хороший результат. Бажаємо успіху!