Ягоди годжі для схуднення

Якщо вірити рекламі, за допомогою ягід годжі позбулися зайвої ваги багато голлівудських зірок. До того ж продавці екзотичного продукту стверджують, ніби він є джерелом вітамінів і вельми корисний для здоров’я. Чим хороші ягоди годжі насправді? Як приймати ягоди годжі для схуднення?

 

У ботанічних довідниках ягоди годжі — не що інше як дереза ​​звичайна. У народі цей вид рослини прозвали вовчої ягодою. І хоча прийнято вважати, ніби всі вовчі ягоди отруйні, плоди дерези звичайної абсолютно не токсичні. Цю рослину можна вирощувати на садовій ділянці.

 

1429860492_jagody_godji1

Промислові заготовки дерези виробляють в основному в Китаї. Червоні довгасті ягідки (1-2 см в довжину) збирають після досягнення зрілості і сушать. На смак вони приємні: солодкі з кислинкою, хоча і досить специфічні. Усередині ягід — багато дрібного насіння.

 

Ягоди годжі: корисні властивості

 

Що стосується лікувальних властивостей ягід годжі, то офіційною медициною вони достовірно не виявлені. Не підтверджено наукою і вплив цього продукту на процес схуднення. Однак відомо, що в китайській народній медицині плоди дерези звичайної використовуються для стимуляції кровообігу, підвищення гостроти зору, підтримання імунітету і роботи печінки. Ягоди годжі покращують колір шкіри, моторику кишечника.

 

Словом, вони безумовно корисні для здоров’я, тільки корисність їх (як ціну) продавці явно перебільшують.

 

Ягоди годжі для схуднення

 

Багато з тих, хто випробував ягоди годжі для схуднення, стверджують, що не отримали зниження ваги. Тобто жирові відкладення в організмі, всупереч рекламі, плоди дерези не спалюють. Однак люди відзначають, що ягоди годжі непогано притупляють апетит і тому можуть заміняти перекушування, завдяки цьому можна легко втратити 3-4 кг на місяць.

 

Якщо вас не бентежить висока вартість ягід годжі, то вкупі зі збалансованою дієтою та фізичними навантаженнями, наприклад, використовуючи бігову доріжку, ви цілком можете сподіватися поліпшити фігуру з їх допомогою.

 

Ягоди годжі: як вживати для схуднення

 

Приймати ягоди годжі рекомендується невеликими порціями (по 10-20 шт) натщесерце до 50 шт в день. До 15 плодів дерези в день рекомендується давати дітям. Однак починати прийом слід з 1-2 ягід, щоб переконатися, що немає алергії. З метою схуднення ягоди також додають в каші, коктейлі, десерти. Заварюють по 5-6 плодів в чай, який п’ють з медом, соком лайма чи лимона, але без цукру.

 

Ягоди годжі: протипоказання

 

Вагітним і годуючим жінкам, людям з хронічними захворюваннями їсти ягоди годжі слід з обережністю, а худнути з їх допомогою рекомендується тільки під наглядом лікаря. Якщо ви приймаєте будь-які лікувальні препарати, проконсультуйтеся з фахівцями, чи сумісні вони з плодами дерези звичайної.