Ячмінь на оці: як лікувати? Частина 1

Ячмінь є своєрідним запальним процесом, який до того ж і болючий, розташований на місці сальної залози або ж війкового волосяного мішечка. Візуально ячмінь виглядає як невелика припухлість на краю повіки, яка доставляє незручності при морганні. Найчастіше на третій день вже проявляється гнійне виділення, яке в підсумку проходить саме собою, але іноді таке захворювання веде до більш серйозних захворювань.

yachmen-na-glazu-lechenieГоловною причиною через яку виникає ячмінь є інфекція, занесена гноєтворними мікробами при певному захворюванні або ж внаслідок зниження імунітету. Дуже висока ймовірність такого захворювання у людей з цукровим діабетом, кон’юнктивітом та блефаритом. Розглядаючи трохи конкретніше два останніх захворювання, слід сказати, що ячмінь лікується паралельно з лікуванням головної хвороби.

 
Деякі поради

 
Все лікування повинно ґрунтуватися на тому, щоб усунути мікроби, що викликають ячмінь. Ускладнення не стануть виникати тільки в тому випадку, якщо відразу ж починати приймати якісь заходи. Слід зазначити, що ячмінь не має якихось достатньо виражених симптомів. Найчастіше просто присутнє відчуття несильного болю і печіння, і ви досить часто почнете терти око. Дана стадія є початковою, яка буде потребувати закапування розчинів з дезинфікуючою дією.