Яблучний сік для здоров’я та краси

Яблучний сік є цінним джерелом вітамінів, флавоноїдів і клітковини, які відіграють важливу роль в організмі. Вони знижують рівень холестерину і зменшують всмоктування тригліцеридів. Вміст в яблуках розчинної фракції харчових волокон є хорошим середовищем для пробіотичних бактерій, які дозволяють підвищувати імунітет і підтримувати кишечник в чудовому стані.

ximos3До того ж, вміст в яблуках і яблучному соку волокон дозволяє регулювати рівень цукру в крові, тим самим знижуючи ризик розвитку діабету II типу. Наприклад, японці точно знають, що яблука настільки корисні, як риба і рис, тому в їх щоденному раціоні харчування багато фруктів, овочів і суші. У цьому полягає секрет довголіття цього азіатського народу.

Як вже раніше згадувалося, яблука є відмінним джерелом вітаміну С, який зміцнює імунну систему. Однак, крім вітаміну С, вони також вважаються скарбницею корисних копалин: пектин захищає від атеросклерозу і інфаркту міокарда. Яблука також зберігають багато інших важливих компонентів для здоров’я. Серед них кверцетин, який може зв’язувати важкі метали, і володіє протиалергічною дією. Також в соку яблук багато заліза, яке запобігає анемії. А вітамін РР захищає шкіру від пошкоджень і перешкоджає утворенню підшкірної червоної сіточки.

Широкий асортимент різних видів соків дозволяє легко потрапити в пастку і зробити неправильний вибір. Майте на увазі, що велика частина поживних речовин зберігається в яблучному 100% соку, тому вибирайте найменш оброблений, без додавання цукру, консервантів та інших підсилюютчих смак компонентів. При покупці яблучного соку зверніть увагу на етикетку. Правильний вибір буде залишатися на стороні соку з написом на етикетці — 100%.

Купити 100% яблучний сік легко. Перш за все, ви повинні бути впевнені, що він безпечний і без хімікатів. По-друге, 100% яблучний сік допомагає організму засвоювати кальцій, таким чином зміцнюючи зуби, волосся і нігті. По-третє, 100% яблучний сік — це гарантія того, що знижується ризик виникнення багатьох захворювань. Він підтримує роботу мозку, зміцнює пам’ять і концентрацію, що особливо важливо для дітей.

У підсумку, тільки 100% яблучний сік дає людині все, що в природі найцінніше. Без консервантів і барвників, це відмінний продукт харчування для дітей і дорослих.