Яблучна дієта для схуднення

Яблучна дієта для схуднення хороший, це спосіб скинути кілька зайвих кілограмів. Адже в яблуках міститься велика кількість вітаміныв, мінеральних речовин, кислот, а також пектин. Тим більше що яблука є найбільш поширеним фруктом у нас в країні.

foto_yablochnaya_dieta_top-10_samih_populyarnih_variantovВелика частина дієтологів дають рекомендації про те, що необхідно робити розвантажувальні яблучні дні, а так само розвантаження організму буде корисне після застіль, святкових днів.

Різновидів яблучних дієт багато, але ми сьогодні зупинимося на декількох з них:

1. У першому варіанті цієї дієти вам необхідно харчуватися цілий день одними яблуками, приблизно 1,5 кг за день, при чому вживати рідину можна.

2. У другому варіанті вам пропонується так само харчуватися одними яблуками, але дозволяється пити відвари ромашки, м’яти.

3. У третьому варіанті яблучної дієти для схуднення пропонується харчуватися тиждень одними яблуками. У день необхідно з’їдати по 1,5 кілограма, при цьому в перший і останній день дієти необхідно з’їсти по 1 кілограму яблук. Дозволяється пити зелений чай і при сильному відчутті голоду сухарі.

4. У четвертому варіанті вам пропонують харчуватися 6 разів на добу, причому при кожному прийомі їжі можна з’їдати тільки 1 яблуко і половину склянки кефіру.

До переваг яблучної дієти можна віднести успішну втрату зайвих кілограмів, споживання вітамінів, які містяться в яблуках, а так само те, що цю дієту корисно використовувати при хронічних захворюваннях. Для цієї дієти не потрібен якийсь певний сорт яблук, можна використовувати будь-які. Але при шлункових і кишкових захворюваннях найкраще проконсультуватися з лікарем. Ще в цій дієті яблука можна запікати і приймати в їжу, так як в запечених яблуках найбільше пектину.

До недоліків можна віднести те, що не всі люди нормально переносять її. Так як деякі люблять яблука і з задоволенням можуть сидіти на цій дієті тижнями, а у інших після декількох днів з’явиться відраза до них.