Я ревную чоловіка до начальниці: що робити?

Людські стосунки пронизані гамою емоцій і почуттів, одне з яких ревнощі. Як правило, воно виникає тоді, коли ми відчуваємо нестачу любові або уваги з боку своєї другої половинки. Саме ревнощі підштовхують нас до скандалів, конфліктів і навіть розлучень. Тому, якщо ви ревнуєте свого чоловіка до начальниці, потрібно постаратися вирішити цю проблему, поки вона не набула більш серйознтх масштабів.

645466Потрібно просто сісти, і в тихій обстановці ще раз все ретельно обміркувати. Цілком можливо, ви занадто перебільшуєте ситуацію, і намалювали собі в голові дуже неприємну картину. Якщо чоловік став пізно приходити з роботи, і ви точно знаєте, що з начальницею у них дуже теплі і дружні відносини, то зовсім необов’язково, що він затримується саме через неї. Можливо, навпаки, він затримується для того, щоб заробити на який-небудь особливий подарунок для вас. Адже, може бути і таке ?! Саме тому він може стати небалакучим, і трохи потайним, тому що не хоче видавати секрет завчасно. Подумайте про це, таке часто буває.

Одна з причин подібних ревнощів — це ваша занижена самооцінка. Якщо ви відчуваєте невпевненість в собі, то й чоловікові автоматично починаєте не довіряти. А якщо це ще відбувається і на тлі відсутності компліментів, то ситуація стає більш складною. Можна просто підійти до чоловіка, і відверто сказати йому про свої почуття. Цілком ймовірно, що він навіть і не здогадується, що у вашій душі кипить полум’я ревнощів. Це ваша близька людина, тому до такого роду розмови він повинен поставитися з розумінням, не варто боятися її починати. Якщо почати вирішувати цю проблему разом, то це чудово допоможе в перегляді власної поведінки кожній зі сторін.

Ще може трапитися і так, що чоловік спеціально створює таку ситуацію, щоб якось оновити ваші відносини. Це означає, що йому не вистачає «іскри», тому він так чинить. Якщо це так, то можна піти двома шляхами: прийняти умови гри і дійти до фіналу, або просто сісти і поговорити відверто.

Таким чином, причин для ревнощів багато, і виходів з подібних ситуацій теж чимало. Але найголовніше — не заводити свої почуття в глухий кут, і не давати ревнощам повністю зіпсувати відносини, адже тоді змінити щось буде набагато важче.