Я мама!

Ось і настав такий довгоочікуваний день. Тепер ти не просто жінка. Ти мама! Всіх нас мучить питання: а чи впораюся я? Новий статус вимагає нових знань і зусиль. Щоб відчувати себе хорошою мамою, потрібно дотримуватися декількох пунктів.

Без названия (91)Проявляйте любов

Відчуваючи любов мами і тата, малюк почуває себе в безпеці, йому буде не страшно, якщо раптом вони розгніваються. Необхідно якомога частіше хвалити дитину, і схвалювати її дії (постійне «немає» і «не можна» можуть у дитини викликати стан стресу). Потрібно спокійно все пояснити дитині.

Спілкуйтеся з дитиною

Будь уважним і терплячим слухачем, щоб малюк міг довіряти Вам. У сучасному світі, ми всі поспішаємо, але це не привід, ставити свою дитину на другий план. Якщо вона намагається щось сказати, значить для неї це важливо, вислухайте її.

Встановіть правила

Дітям властиво зневажати батьків, для досягнення своїх цілей. Якщо дитина влаштовує істерику, необхідно роз’яснити чому Ви так робите, саме так, а не як хоче Ваша дитина. Не завжди потрібно спускати це з рук. Придумайте покарання в разі неслухняності дитини.

Впевненість в собі

Цінними порадниками у вихованні дітей є бабусі, дідусі, друзі і колеги. Вивчайте літературу, аналізуйте поради, і чиніть тільки так, як вирішите Ви. Адже відповідальність лежить саме на батьках. Дитина буде впевненою: мама і тато знають, як зробити краще!

Вмійте відпочивати

Турбота про дітей вимагає фізичного навантаження і душевних сил. Від великої любові до своєї дитини, ми можемо витерпіти все, але не варто цього робити. Змучена і нервова мама, часто зривається на дитину. Іноді, щоб відчути себе хорошою мамою, необхідно лише трохи відпочити. Це може бути прогулянка з подругами або похід з чоловіком в кіно. Набравшись сил, Ви можете приступити до виконання своїх настільки важливих обов’язків.