Худнемо зі смаком. Частина 2

Правило № 3. Їжте, коли відчуєте голод

dc3391f5f022ab0b525e8c85e0a3e16dЗверніть увагу, як часто протягом дня ви їсте. Не тому, що зголодніли, а просто так, за компанію або від того, що хвилюєтеся. Якщо ж їсти їжу тільки тоді, коли відчуваєте справжній голод, з’їсте набагато менше.

 
Правило № 4. Частіше хваліть себе

Ми лаємо себе за кожен зайвий з’їдений шматочок. Однак наша строгість до себе часто є відгомоном далекого дитинства. Пам’ятайте, батьки говорили вам: «З’їж все, що лежить на тарілці! Інакше не отримаєш десерт!». Знайоме? Лаючи своїх дітей, батьки бажають їм добра. Але, при цьому, вони неусвідомлено прищеплюють дитині почуття провини і сорому за свої вчинки.

Але ми вже не діти. Пора міняти установки. Хваліть себе. Повірте, похвала діє краще, ніж осуд. Зголодніли — похваліть себе за те, що навчилися дізнаватися почуття голоду. Захотіли морозиво — похваліть за те, що відчули, що саме попросив ваш організм. Приймаючи їжу, зосередьтеся на їжі, відчуйте її смак. Практикуючи уважне ставлення до себе, ви дуже скоро зрозумієте, що зовсім не потрібно лаяти себе, щоб не з’їсти зайвого.

Шукайте більше радості в навколишньому світі. Навчіться відволікатися від думок про їжу. навколо багато цікавого, незвичного та загадкового. Подорожуйте, ходіть в кіно, знайомтеся з новими людьми. Дотримуючись цих нескладних правил протягом місяця, ви обов’язково помітите, що цифра на вагах зменшилася.