Худнемо зі смаком. Частина 1

Люди, які зіткнулися з проблемою зайвої ваги, впевнені, що смачна їжа і струнка фігура несумісні. Але чи так це?

Hudeem-so-vkusom.-Korica-i-med.1jpg-214x300Швидше за все ви помічали: варто заборонити собі який-небудь продукт, як бажання з’їсти його посилюється. Так влаштований людський мозок — заборонений плід завжди солодкий. Тому, давайте не будемо випробовувати себе на стресостійкість і домовимося: їсти можна все, але в розумних кількостях і дотримуючись певних правил споживання їжі.

Правило № 1. Прислухайтеся до себе

Визначте свої уподобання в їжі. Які продукти вам хочеться частіше? Складіть список улюблених страв. Намагайтеся слухати свій організм і дозволяти йому саме те, чого він просить в даний момент. Якщо вам хочеться з’їсти шоколад, але ви відмовляєте собі, замінюючи його чимось іншим (печивом, горіхами і так далі), майте на увазі, організм своє візьме. Тільки кількість буде незрівнянно більшою, ніж ви могли б з’їсти, якби ні в чому собі не відмовляли.

Правило № 2. Не відволікайтеся під час їж

Часто причиною переїдання стає те, що людина під час їжі займається іншою справою: дивиться телевізор, читає книгу, спілкується по телефону та інше. В результаті, процес поглинання їжі набуває безконтрольного характеру. До того ж, людина навіть не встигає відчути смак їжі, так як зайнята іншою справою. Під час трапези зосередьтеся цілком на їжі. Так ви з’їсте менше і в повній мірі насолодитеся смаком.